Nowe możliwości w CKZiU

opublikowano: 30-07-2019

24 lipca to kolejny ważny dzień w historii Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. Dyrektor oławskiej placówki Maria Domaradzka podpisała listy intencyjne z górskimi hotelami w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju, należącymi do grupy Interferie. Głównym celem przedsięwzięcia jest zwiększanie dostępności wiedzy praktycznej dla uczniów.

Interferie to działająca od ponad 25 lat największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. W zasobach grupy Interferie znajduje się blisko 2 000 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach.

Priorytetem współpracy oławskiej szkoły i obiektów należących do Interferie S.A. jest popularyzacja zawodów technika hotelarstwa oraz technika żywienia i usług gastronomicznych. Strony porozumienia zadeklarowały osiągnięcie wspólnych celów poprzez realizację działań w formie rożnych inicjatyw i projektów. Dzięki współpracy uczniowie CKZiU w Oławie będą mogli zdobyć praktyczne doświadczenie w zakresie hotelarstwa, żywienia i świadczenia usług gastronomicznych w obiektach znajdujących się w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju.

źródło: Starostwo Powiatowe

Nowe możliwości w CKZiU

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 0. )

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO