Bank Spółdzielczy - Efektywnym Bankiem 2017

opublikowano: 10-08-2017

Bank Spółdzielczy w Oławie został Laureatem X edycji Konkursu „Efektywny Bank 2017” organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu przyznaje prestiżowe nagrody instytucjom i przedsiębiorstwom na podstawie oceny ich wyników finansowych. Wśród laureatów w 2017r. znalazł się również Bank Spółdzielczy w Oławie, który otrzymał tytuł „Efektywny Bank 2017” w uznaniu za wysoką efektywność działania. Nagrodę w imieniu Banku odebrał Prezes Zarządu Bartosz Sobiesiak.

- Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas olbrzymi zaszczyt i prestiż. Jest także potwierdzeniem, że działamy prawidłowo i przyjęliśmy właściwą strategię rozwoju. O przyznaniu nagrody „Efektywny Bank” decydują bowiem twarde dane finansowe, a nie subiektywna decyzja organizatora. - powiedział Prezes Bartosz Sobiesiak.

Organizatorzy Konkursu przeanalizowali stosunek zysku netto do przychodów w latach 2015-2016. Jego średnia w tych latach wyniosła 12 proc., a to oznacza, że Bank Spółdzielczy w Oławie działa tak efektywnie, że został wyróżniony w X edycji Konkursu Efektywny Bank 2017 i może używać tytułu Efektywny Bank 2017.

Instytut Europejskiego Biznesu - Institute of European Business zajmuje się analizą sytuacji finansowej firm i banków na kontynencie europejskim, wspiera ich współpracę i wyróżnia najlepsze firmy i ich produkty.

Bank Spółdzielczy w Oławie

Bank Spółdzielczy - Efektywnym Bankiem 2017

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 1. )
~ gosć ( gość )
Jak wchodzisz do banku spółdzielczego to jest jakas taka atmosfera jakbyś był intruzem albo złodziejem,jakaś paranoja !! Zupełnie inna jest kultura w Banku PKO !!

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO