Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi

opublikowano: 13-08-2017

Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Jelcz-Laskowice podejrzanego o kradzież elektronarzędzi o łącznej wartości tysiąca złotych ze sklepu o branży budowlanej. Całość skradzionego mienia odzyskano.

Na początku sierpnia br. przedstawiciel marketu budowlanego zgłosił na policji kradzież elektronarzędzi . Funkcjonariusze podjęli działania wykrywcze w wyniku których ustalili, że sprawcą kradzieży jest 37-letni mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowice, wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna został zatrzymany, przedstawiono mu zarzut kradzieży elektronarzędzi o wartości tysiąca złotych. Dalsze czynności procesowe podjęte przez jelczańskich policjantów doprowadziły do ustalenia miejsca zbytu skradzionych rzeczy. Sprawca cały łup sprzedał w lombardzie. Mienie odzyskano w całości w całości.

Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat

Oficer prasowy KPP Oława, podinsp. Alicja Jędo

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFO



Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
~ mieszkaniec50+ ( gość )
a panu w lombardzie co grozi za to ze kupil od znanego mu osobnika trzy wiertarki i dwie szlifierki ,,, i pewnie nie domyslal sie ze to z jumy pochodzi,bo pewnie wie ze pan zenek kolekcjonuje i zbiera sprzet budowlany,,,

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO