Zdrowo i bezpiecznie w plenerze

opublikowano: 13-09-2017

Firma eventowa Figloraj, trener personalny i dietetyk sportowy Maciej Bych Urząd Miasta Oława zapraszają do wzięcia udziału w evencie "Zdrowo i bezpiecznie w plenerze".

24.09.2017r. (niedziela, w godz. 11:00 – 17:00, tereny miasteczka w Oławie.

Głównym celem wydarzenia jest pokazanie na co zwracać uwagę podczas uczestnictwa oraz organizacji eventu oraz zachęcanie do organizowania imprez promujących RUCH, ZDROWIE i REKREACJE. Radca prawny, ubezpieczyciel, straż pożarna oraz ratownik medyczny udzielą kilku informacji w biuletynie na ten temat.

Wydarzenie to skierowane jest do: rodzin z Oławy i okolic, firm eventowych, animatorów, kadry dyrektorów szkół i przedszkoli jako program szkoleniowy i możliwość nawiązania współpracy z profesjonalnymi firmami przy organizacji szkolnych oraz zakładowych eventów.

Dodatkowo:
- Konkurs malowania twarzy - nagroda 1000zł.
- Zawody rodzinne o PUCHAR BURMISTRZA. Poprzez konkurencje, które będą prowadzone przez Macieja Bycha trenera personalnego zaprezentowane zostaną przykłady jak aktywnie można spędzić czas z rodziną. Konkurencje będą składały się z 10 stacji z wykorzystaniem sprzętu miasteczka. Zawody będą przeprowadzone w formie zabawy dla każdego przedziału wiekowego.

Więcej informacji pod nr tel. 507 080 457.

D.S.

Zdrowo i bezpiecznie w plenerze

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 1. )
~ pytam ( gość )
Co to jest Wesołe Miasteczko Oława? Miasteczko to każdy zna, ale wesołe?

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO