Książka dla Czytelnika OSI - Okrutna pieśń

opublikowano: 12-02-2018

W tym tygodniu w ramach akcji "Książka dla Czytelnika OSI" mamy do przekazania powieść z kategorii fantastyki, fantasy i science fiction "Okrutna pieśń" autorstwa Victorii Schab. W przyszłą niedzielę o godz. 21 wylosujemy Czytelnika, który otrzyma tę właśnie książkę.

Jak ją zdobyć?
Wyślij SMSa na nr tel. 601 77 26 22 o treści "Okrutna pieśń".
Koszt SMSa wg. stawki danego operatora (bez żadnych ukrytych opłat)
O wyniku losowania powiadomimy Cię SMSem zwrotnym.

Życzymy miłej lektury!

D.S.

O książce:

Pierwszy tom bestsellerowej amerykańskiej serii „Świat Verity”. Autorka głośnych „Odcieni magii” powraca w wielkim stylu!

Kate Harker i August Flynn są następcami przywódców podzielonego miasta – miasta, gdzie z przemocy zaczęły rodzić się prawdziwe potwory. Kate chciałaby dorównywać bezwzględnością ojcu, który pozwala potworom wałęsać się po ulicach, a ludziom każe płacić za ochronę. August chciałby być człowiekiem, mieć dobre serce i odgrywać większą rolę w obronie niewinnych przed potworami – niestety sam jest jednym z nich. Może ukraść duszę, wygrywając pieśń na swoich skrzypcach. Jednak Kate odkrywa jego tajemnicę…

„Okrutna pieśń” wciągnie cię w świat pełen tajemnic i niepokojący wir postapokaliptycznej walki o przetrwanie. W mrocznym urban fantasy dwoje młodych ludzi musi wybrać, czy chcą zostać dobrymi czy złymi bohaterami – przyjaciółmi czy wrogami. A stawką jest przyszłość ich rodzinnego miasta.

Wydawnictwo Czwarta Strona

Książka dla Czytelnika OSI - Okrutna pieśń

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 1. )
D.S. ( Mieszkaniec oCity )
Kolejna książka trafiła w ręce naszej Czytelniczki - Pani Pauliny z Oławy. Przy tej okazji otrzymała także wejściówkę na koncert z okazji Dnia Kobiet.

W tym miesiącu została nam jeszcze tylko jedna książka, która może być doskonałym prezentem z okazji 8 Marca.

olawa.info/wydarzenia.php?p_id=16502

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO