Repertuar kina Odra 13-29.04.2018

opublikowano: 13-04-2018

GNOMEO I JULIA. TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI
Czas trwania: 86 min
Produkcja: [2018]
Gatunek: animowany
Reżyseria: John Stevenson

Opis filmu:
Komedia z przebojową muzyką Johna Eltona to historia najbardziej znanego romansu wszechczasów, który tym razem przeniesiony zostaje w najmniej prawdopodobne realia – świat ogrodowych krasnali.

- - - - - - - - - - -
Player One
Czas trwania: 140 min
Produkcja: USA [2018]
Gatunek: sci-fi
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn

Opis filmu:
Najnowsze dzieło Stevena Spielberga. Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya.

- - - - - - - - - - -
Twarz
Czas trwania: 91 min
Produkcja: [2018]
Gatunek: dramat
Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Obsada: Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Małgorzata Gorol

Opis filmu:
Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej nagrodzony na Berlinale 2018 (Srebrny Niedźwiedź). Opowieść o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

- - - - - - - - - - -
W ramach kwietniowego Seansu Kinomana Centrum Sztuki zaprasza wszystkich na kryminalny komediodramat „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” – film, który otrzymał 7 nominacji do Oscara, 4 Złote Globy (Najlepszy: Dramat, Scenariusz, Aktorka, Aktor Drugoplanowy), 5 nagród BAFTA, Nagrody Publiczności w San Sebastián i Toronto.

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred (Oscar dla Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i umieszcza na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji (Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa (Oscar dla Sama Rockwella) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

Bilety już do kupienia w kasie Kina Odra oraz na www.kultura.olawa.pl w cenie 10 zł.

Zapraszamy!

Centrum Sztuki w Oławie

Repertuar kina Odra 13-29.04.2018

Repertuar kina Odra 13-29.04.2018Repertuar kina Odra 13-29.04.2018

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 0. )

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO