Kopia doskonała - książka dla czytelnika OSI

opublikowano: 08-07-2018

W tym tygodniu w ramach akcji "Książka dla Czytelnika OSI" mamy do przekazania powieść pt. "Kopia doskonała" Małgorzaty Rogali. W przyszłą niedzielę o godz. 21 wylosujemy Czytelnika, który otrzyma tę właśnie książkę.

Jak ją zdobyć?

Wyślij SMSa na nr tel. 601 77 26 22 o treści "doskonała".
Koszt SMSa wg. stawki danego operatora (bez żadnych ukrytych opłat)

O wyniku losowania powiadomimy Cię SMSem zwrotnym.

O książce

Autor: Małgorzata Rogala

Śledcza, jakiej nie znajdziecie na kartach innych kryminałów!

Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana, że to zakamuflowana wiadomość. Prosi o pomoc Celinę – początkującą prywatną detektyw.

Celina wie, że decydując się na pomoc, będzie zmuszona do walki ze swoimi fobiami i pokonania traumy, której doznała dwa lata wcześniej. Mimo to podąża śladami kopistki. Ciągle jednak ktoś jest o krok przed nią. Żeby tego było mało, śladem Celiny podąża pewien tajemniczy mężczyzna…

Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego!

Wydawnictwo Czwarta Strona

Kopia doskonała  - książka dla czytelnika OSI

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 1. )
D.S. ( Mieszkaniec oCity )
To była ostatnia książka w tym miesiącu. Gratuluje wszystkim, którym udało się wylosować zarówno tą, jak i pozostałe. Bardzo minie cieszy duże zainteresowanie i to że książki są bardzo szybko odbierane. Ja życzę miłej lektury i mam nadzieję, że lada chwila pojawią się następne pozycje wydawnicze do rozlosowania.

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO