Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce

opublikowano: 05-12-2018

W Sali Rajców oławskiego ratusza trwa wizyta studyjna zorganizowana w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) w Polsce” przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

W spotkaniu uczestniczą pracownicy jednostek samorządu terytorialnego i administracji rządowej zainteresowani tematyką PPP, zajmujący się inwestycjami i ich finansowaniem, infrastrukturą, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi oraz obsługą prawną.

Oława jest jednym z nielicznych, modelowych miast, które już od 2009 roku realizuje inwestycje w tej nowatorskiej formule. Pierwszą z nich była budowa budynku socjalnego przy ul. Zwierzyniec Duży, a kolejną było wybudowanie ulic Orlej, Sokolej, Słowiczej i Kruczej na Zaodrzu.

źródło: UM Oława

Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFOWaszym zdaniem (komentarzy: 5. )
~ Justyna ( gość )
Janek, Janek, Twój język jest tak brązowy od lizania 4 liter, że najwyższy czas go umyć albo przestać być takim totumfackim sługą :)
~ Grill ( gość )
Dopiec to se Janek możesz kiełbasę na ognisku jak jest niedosmażona ;)
~ Janek ( gość )
Nie tylko Oława, ale także Wrocław nie należy do Związku Miast Polskich i co wyszedłeś znowu na głupka, a tak chciałeś dopiec burmistrzowi. Należy jedynie 1/3 miast do tego Związku. Co za matoł
~ prawda ( gość )
czym tak naprawdę jest PPP? Miasto, które pieniądze wydaje na inwestycje prowadzone przez rodziny i kolesi, mające masę długów, ale mimo to rządzący z maksymalnymi możliwymi pensjami, nie mając pieniędzy na realizację narzuconych im ustawą zadań , doi kolejne pieniądze od mieszkańców, którzy na te zadania już przecież dołożyli się w podatkach. Nie rozumiem, jak ktokolwiek kto mieni się dobrym zarządcą może się chwalić, że wyżebrał od mieszkańców żeby się dołożyli do budowy drogi. Gratuluję wyborcom.
~ Skrzat i elf ( gość )
Oława jest jednym z nielicznych miast, modelowych miast, które bije pianę o PPP, a które nie należy do Związku Miast Polskich...

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO