Drogi powiatu oławskiego z dofinansowaniem w ramach FDS

opublikowano: 14-05-2019

Wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak w dniu 13 maja wręczył przedstawicielom dolnośląskich samorządów umowy na dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Podczas spotkania zorganizowanego w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim Powiat Oławski reprezentowali - starosta Zdzisław Brezdeń i wicestarosta Witold Niemirowski.

W imieniu samorządu Powiatu Oławskiego umowy na dofinansowanie przebudowy dróg z wojewodą dolnośląskim Pawłem Hreniakiem podpisał starosta oławski Zdzisław Brezdeń. Dokumenty dotyczą dwóch zadań - przebudowy drogi powiatowej na odcinku Jaczkowice – Siecieborowice (wysokość dofinansowania wynosi 2.200.000 zł) oraz przebudowy drogi powiatowej na odcinku Zakrzów – granica powiatu – Kotowice. W przypadku tej drugiej drogi wartość dofinansowania to 600.000 zł.

Dolnośląskie powiaty otrzymały łącznie dofinansowanie w wysokości 13.191.359 zł, a gminy z naszego województwa razem 15.462.510 zł. W sumie dolnośląskie powiaty i gminy na przedsięwzięcia drogowe z funduszu dostaną więc 28.653.869 zł. W tegorocznym rozdaniu na realizację 23 zadań wsparcie otrzymało 14 gmin i 7 powiatów z Dolnego Śląska.

źródło: Starostwo Powiatowe

Drogi powiatu oławskiego z dofinansowaniem w ramach FDS

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFO

Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
~ Widz ( gość )
Poprzednio nazywano to Shetynówkami a obecnie wielkie aj,waj z fotkami.

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO