Kolejna wizyta gości z partnerskiej gminy Hagenov

opublikowano: 15-05-2019

Dnia 9 maja 2019 roku gminę Domaniów odwiedziła delegacja z partnerskiej, niemieckiej gminy Hagenow. Wzajemne odwiedziny to od dawna stały punkt w kalendarzu spotkań obu samorządów. Tym razem delegację tworzyli: burmistrz Pritzier - Thomas Witt wraz z kierownictwem i pracownikami przedszkoli. Głównym punktem pobytu, była wizytacja placówek oświatowych w gminie Domaniów. Goście odwiedzili między innymi Szkołę Podstawową w Domaniowie, która posiada specjalistyczny zestaw komputerowy z oprogramowaniem Eyefeel – tzw. CYBER – OKO. Technologia C – EYE to w pełni zintegrowany system umożliwiający prowadzenie zarówno neurorehabilitacji osób z dysfunkcjami neurologicznymi, jak również wspierający alternatywną komunikację audio-wizualną z zastosowaniem technologii śledzenia wzroku użytkownika. Szkoła w Domaniowie Szkoła w Domaniowie jako pierwsza w Polsce zakupiła specjalistyczny zestaw komputerowy z oprogramowaniem Eyefeel.

Następnie wizytacja udała się do Przedszkola Publicznego w Polwicy i Danielowicach, gdzie pracownicy wymieniali się swoimi spostrzeżeniami, uwagami dotyczącymi prowadzenia i funkcjonowania placówek przedszkolnych.

Goście poznali nasze placówki osobiście, zobaczyli pracę naszych nauczycieli z dziećmi. Dzięki tej wizycie pedagodzy z dwóch partnerskich placówek mogły wymienić się różnymi doświadczeniami oraz bliżej się poznać.

źródło: Gmina Domaniów

Kolejna wizyta gości z partnerskiej gminy Hagenov

dodaj komentarz dadaj komnentarz

strona główna strona główna

więcej na: OSI - OLAWA.INFO

Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO