Forum Obywatelskie:

2015-11-19 ~ bolek000 ( gość forum )

praca WAŚ


Witam. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, czy ktoś mogłby udzielić mi informacji na temat tej firmy? Warto składać podanie?ilość komentarzy: 19.
2017-08-11 ~ Basiks ( gość forum )
A dlaczego nie zgłosicie tego do inspekcji pracy?
Ewentualnie można się zmówić i zbojkotować soboty, tylko wszyscy.
Jeśli tak na dwie soboty by nikt nie przyszedł to poszli by po rozum do głowy.
Działajcie, wszystko w waszych rękach :)
2017-08-08 ~ Gosc4321 ( gość forum )
Powiem tak w firmie robi sie co raz gorzej ,zatrudnili Pana Dr. Ktory wprowadza rozne zmiany.... praca jako praca jest ok, nie beda placone setki za sobote jak bylo tylko 50-tki, szukaja jak tu udupic pracownika na kazdym kroku, pensje bez soboty sa tragiczne !! !! !...atmosfera jest co raz gorsza...a naprawde firma byla najlepsza.w Olawie, tera nie polecam...kolejny Olawski kolchoz
2017-07-19 ~ dawny pracownik ( gość forum )
Może zapytam inaczej ile może zarobić w tej firmie pracownik fizyczny pracujący od kilku lat? 3 -4 tyś ? POZDRAWIAM !
2017-07-19 ~ firmowiec ( gość forum )
10 brutto toz to tyle się zarabiało w 2000 roku ja pier...czy jest praca w oławie za 20 brutto ?
2017-07-19 ~ dawny pracownik ( gość forum )
Tak z ciekawości zapytam jak wyglądają średnio zarobki obecnie w tej firmie ?
PS. Podobno zatrudniają też już Ukraińców? (zresztą jak prawie wszędzie....) ;)
2017-07-08 ~ ono ( gość forum )
Tylko pytam... Gdzie znajdziecie prace na 2 zmiany ?? ??
2017-07-06 ~ Dgjj ( gość forum )
Coś w tym jest skoro szukają planisty produkcji.
.... pisze w Powiatowej.
2017-06-28 ~ Były pracownik II ( gość forum )
Problem Wasia polega przede wszystkim na fatalnej organizacji pracy.
Sama praca, jak praca - wszędzie trzeba pracować. Cała organizacja polega na tym, że Pan Kierownik z kartką gania rozdzielając zadania, po czym okazuje się, że niestety nie ma elementów do tego aby sprostać jego wymaganiom, reakcja na to jest zazwyczaj poniżej krytyki. Polecam lepszą organizację pracy a wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej.
2017-06-27 ~ dawny pracownik ( gość forum )
Wiele lat temu pracowałem w tej firmie, szef mnie zwolnił - za co po wielu latach gorąco jestem mu wdzięczny!Kolejne lata spędzone w tej firmy były by zwykłym marnotrawstwem czasu i życia z mojej strony . A posty które można tu przeczytać raczej nie wskazują że w firmie po wielu latach jest lepiej ,najbardziej zabawne jednak są wpisy że firma się rozwija a co z tego wynika dla pojedynczego pracownika .. Wyjazdy na wczasy do Chorwacji też dobrze opisał jeden z uczestników - nic dodać nic ująć Tak więc powodzenia wszystkim pracownikom kolejnego kołchozu oławskiego !
2015-12-30 ~ Ktosiek ( gość forum )
Podwyzka? Haha dobre zarty. Znajomy chyba zle info ci przekazuje. Jak za duzo zarobisz, to szef tobie zabierze aby innemu dac ktory zarobil mniej. Pracana akord, stale podwyzszanie norm. Niestety psychicznie nie da rady wytrzymac, wiem co mowie. Pomalu zakrawa to o mobing ze strony kierownictwa. Naprawde nie znam osob ktore dobrze wypowiadaja sie o tej firmie, juz niczym nie rozni sie od najwiekszych obozow w olawie. Rowniez ODRADZAM.
2015-12-24 ~ wolny ( gość forum )
Dziesięć złotych na godzinę to nie jest dużo, ale co powiecie jak kobiety harują nawet za 5 zł/godz produkujące artykuły jeździeckie za mostem na Odrze?
2015-12-23 ~ Agnieszka ( gość forum )
Darmowe wakacje w Chorwacji ?? ?? ? Takie jest tylko podejście szefa
Ludzie ciężko pracują na to za marne grosze cały rok! Nie mają alternatywy z taką glodowa pensja nie stać na wakacje. niejeden wolałby zapewne spędzić ten czas w wybranym przez siebie miejscu. Jednak na kasę z gruszy nie ma co liczyć. Albo firmowy wyjazd albo pracownik jest dalej stratny.Taka polityka. Zdecydowanie odradzam!
2015-12-17 ~ znajomek ( gość forum )
Znajomy tam pracuje i nie narzeka, stawka na początek nie powala ale po paru miesiącach dostaniesz podwyżkę, darmowe wakacje w chorwacji, imprezy integracyjne i pewnie jakaś premia świąteczna.
2015-11-26 ~ dejf81 ( gość forum )
Powiem tak, i muszę niestety się zgodzić z tym co poniżej Obiektywny opisał. Prauje już tam dłuższy czas i sam rozglądam się za czymś innym ,czas pracy nie jest przestrzegany, praca rozpoczyna sie o 5.30 a konczy o 14:15 a nawet pozniej bo kierownictwo tak postanowilo. Jesli zaczniesz narzekac to beda cie straszyc zwolnieniem. atmosfera nie do zniesienia, ciągła walka o pensje która bez sobót jest marna. Jeśli chodzi o mnie, szczeże? NIE POLECAM. Chłopie jest tyle innych firm w Oławie jak i w okolicach, więc myślę, że coś konkretniejszego znajdziesz, pozdro.
2015-11-22 ~ Obiektywny ( gość forum )
Praca lajtowa? Chyba nie wiesz co mòwisz , wyzysk na każdym kroku , pracownika mają za nic , pensję marne nie ważne jak długo pracujesz i jak bardzo jesteś efektywny. Chore wewnętrzne zasady ktòre musisz przestrzegać jeśli masz na utrzymaniu rodzine. Zapomnij o awansie no chyba że masz znajomości wfirmie. Zresztą niech wypowiedzą się inni.
2015-11-22 ~ kolo do 12345 ( gość forum )
na szczęście nie muszę pracować za 10zł i się wykazywać. Może i praca lajtowa i fajna, ale za 10zł/brutto na start nie da się wyżyć. Chyba że na mamusi garnuszku.
2015-11-21 ~ 12345 ( gość forum )
@ kolo - przyjmij się za tę stawkę , pokaż co umiesz , a na pewno dostaniesz więcej.
Jak dla mnie firma jest ok , wiele nagród zdobyła za swoje osiągnięcia na rynku.
Pracował tam mój kolega - narzędziowiec i nie narzekał.
2015-11-21 ~ gość ( gość forum )
I jest odpowiedż ,takim co maja to zawsze mało i wykorzystują biednych ,ciągle zatrudniają nowych naiwnnych albo zdesperowanych i pracują za darmo !!
2015-11-21 ~ kolo ( gość forum )
duża rotacja pracowników, a dlaczego? bo na start 10zł/brutto :) śmiechu warte.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO