Forum Obywatelskie:

2017-05-11 ~ alexis ( gość forum )

Galeria Oławska - opinie


Witam wszystkich.

Jakie są wasze opinie o istniejącej Galerii Oławskiej? Lubicie i chodzicie?ilość komentarzy: 15.
2017-10-10 ~ bolek ( gość forum )
Jak na nasze City, to i tak za dobra ta galeria. Powinien być jeszcze ogrodniczy z gumofilcami i grabiami, taki folklor lokalny.
2017-10-08 ~ oławiak ( gość forum )
Co to za galeria , wstyd tam chodzić , no jedynie EMPIK , ale teraz będzie większy w OTOKU!Nic tam nie ma ceny są wyższe niż w tych samych sklepach we WROCŁAWIU , , czy BRZEGU !! ! dlaczego ano własciciel rębie straszny czynszi nic nie da rozbudowa zniszczyć i parking niech powstanie!
2017-10-08 ~ Maximum ( gość forum )
Według informacji na fb rozpoczną 2018 r. To pewne!
2017-05-14 ~ Basiks ( gość forum )
RAPPAR w punkt :)
2017-05-14 ~ oławianka ( gość forum )
Wstyd tam chodzić,ceny z kosmosu a ciuchy wiocha!
2017-05-13 ~ Olawiak ( gość forum )
Opinie w skali 1do 10 daje tylko a może aż 1 rozbudowa nie rozsmieszaj człowieku, pobili czasowo tą z Otoku,a ta idzie pełną parą Zaorac i zrobić parking 🅿
2017-05-13 ~ Rappar ( gość forum )
Ktoś sam zadał pytanie zakładając temat i sam sobie na nie odpowiedział tworząc tym samym gównoburzę. Małomiasteczkową społeczność naszego miasta proszę o wylanie kubła zimnej wody na głowę i nie podniecanie się tymi galeriami. Euforia opadnie bardzo szybko i nie raz się usłyszy na mieście " Chodź do tej na Lipowej bo jest to samo a tam nie chce mi się iść bo daleko ... Mały głodny, ja się zatarłam, wstyd się podrapać a Józek zaraz wróci z roboty więc muszę mu odgrzać pulpety z Biedronki ... " Spokojnie zatem, spokojnie...
2017-05-12 ~ cha cha!!!! ( gość forum )
Ten projekt wirtualny oczywiście funkcjonował już kilka lat temu, na stronie galerii, potem znikł z powodu licznych protestów sadowych i nie ma szans na żadną rozbudowę , osobiście w to nie wierzę. Na stronie moze pojawić się wszystko!
2017-05-12 ~ cha cha!!!! ( gość forum )
Ten projekt wirtualny oczywiście funkcjonował już kilka lat temu, na stronie galerii, potem znikł z powodu licznych protestów sadowych i nie ma szans na żadną rozbudowę , osobiście w to nie wierzę. Na stronie moze pojawić się wszystko!
2017-05-12 ~ gość ( gość forum )
Podobno mają ją rozbudować. Na ich stronie są wizualizacje jak będzie wyglądać po remoncie, ale ile w tym prawdy?
2017-05-12 ~ gość ( gość forum )
Ta pseudo galeria oławska , bo inaczej nie można jej nazwać , świeci pustkami , gdyby nie EMPIK, I CCC, mogłaby w ogóle nie istnieć. Z resztą jej miesiące już świetności są na wykończeniu, Po otwarciu tej z prawdziwego zdarzenia a budowa idzie pełną parą upadnie! Właściciele już powinni się zastanawiać co zrobić i jak zagospodarować niefunkcjonalny moloch !
2017-05-12 ~ galeria ( gość forum )
QP Otok prawdopodobnie dobije oławską
2017-05-12 ~ Ekhem ( gość forum )
Też nie lubię tej galerii. Nic już tam nie kupuje, bo nie ma co... (poza Empikiem) i Inglot był superowy jak istniał dawno temu :-(
2017-05-12 ~ BKK ( gość forum )
Nie przepadam. Ceny wysokie, wybór mniejszy, niż we Wrocławiu. Dlatego wolę pojechać na zakupy. Zawsze to większa ilość sklepów do odwiedzenia. Oławską traktuję, jako ostateczność. W galerii to ostatnio mi pizza posmakowała. W sumie nie wiem, czemu ta pizzeria ma takie małe wzięcie.
2017-05-11 ~ oławiak ( gość forum )
Ta galeria Oławska , to jedno wielkie nieporozumienie! Totalny chaos i złe rozplanowanie po rozbudowie! Miała być rozbudowana i co mijają kolejne lata i nic! DROŻEJ niż w tych samych sklepach sieciowych w galeriach w Brzegu i Wrocławiu ! Teraz kiedy pełną parą idzie budowa galerii QUICK PARK w OTOKU, oraz SALLER PARKU, obok TESCO oraz istniejący już MY-BOX, nic tylko plajta , no chyba że EMPIK ale w Otoku ma być dużo większy! ;(


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO