24.OLAWA.INFO - Forum Oława - OSI szybkie i lekkie.


Forum Obywatelskie:

2017-10-25 ~ OŁAWIANKA. ( gość forum )

Co z obwodnicą Oławy


Nie długo kończy się kadencja Burmistrza i Starosty więc nasuwa się pytanie czy w następnych wyborach samorządowych w przyszłym roku będziecie okłamywać oławian na temat budowy Oławskiej Obwodnicy ?? ?
Panowie powinniście obaj iść do Częstochowy na kolanach za wasze łgarstwa w kampannii wyborczej na temat budowy Obwodnicy Oławskie.ilość komentarzy: 16.
2017-11-02 ~ Socha ( gość forum )
Temat zamknięty ...... , szkoda pisania.
2017-10-28 ~ piotrek ( gość forum )
chodzą też słuchy że jesteś Jerzy członkiem Nowoczesnej i masz na imię Adam Sz.
2017-10-28 ~ Andrzej ( gość forum )
Jak macie jakiekolwiek pytania , wątpliwości , czy problemy do rozwiązania to śmialo pytajcie gości piszących tutaj , tj. BKK , oławiak czy gość , podziwiam ich mądrośc i wiedzę . Oni po prostu wiedza wszystko .
2017-10-28 ~ Zbigniew ( gość forum )
Ha, ha, ha, oławska Nowoczesna?! Przecież to jest oksymoron!
2017-10-27 ~ zen ( gość forum )
Słuchy również mówią, że nowośmieszni, którzy mają taki sam wpływ na budowę obwodnicy jak na fazy księżyca jedyne co zrobili to napisali list do burmistrza, który wpływ na budowę obwodnicy ma podobny, że oni nigdy nie mieli wpływu na budowę obwodnicy (zwłaszcza jak byli radnymi czy pełnili funkcję sekretarza powiatu). Czyli jak to nowośmieszna ma w zwyczaju kolejny raz się wygłupili.
2017-10-27 ~ Oławiak ( gość forum )
Słuchy mogą chodzić ale nie ma obwodnicy nawet w planie rezerwowym i nic to nie da, nie dajcie nabrać się na kolejną kielbase wyborczą Pan ze ściany zablokował jakiekolwiek ruchy związane z obwodnica do przynajmniej 2023 albo dalej i ciemny lud z Olawy tego już nie kupi
2017-10-27 ~ Jerzy ( gość forum )
Chodzą słuchy, że dość konkretnie sprawą obwodnicy zajęła się oławska Nowoczesna.
2017-10-27 ~ Bongo ( gość forum )
Zapytajcie Kaczora co z obwodnicą, w końcu był przez dwie kadencje posłem.
2017-10-26 ~ mieszkaniec ( gość forum )
Nie trzeba być geniuszem patrząc na mapę, by stwierdzić że główną arterią przebiegającą przez miasto jest droga krajowa 94 i tu jest problem i zaleta jednocześnie. Te usprawnienia, o których wspomniałem to drobne, ale istotnie problematyczne zmiany (przykładem tych "problemów" jest budowany parking a właściwie "nieparking" vis-a-vis Ośrodka Kultury). Faktem jest, że przydały by się dodatkowe przeprawy mostowe i nie mowa tu tylko o moście na rz. Odrze, bo ta jest poza zasięgiem budżetu miasta ale także na rz. Oława.
2017-10-26 ~ czarny51 ( gość forum )
Burmistrz czy starosta a nawet p.jacek mają nas mieszkańców i nasze sprawy głęboko w czterech literach w czasie kadencji poukładają swoje sprawy i jest o.k.chwila moment kolejne remonty a-4 bo cała warstwa ścieralna asfaltu kończy się i potrwa to długoooooooo.a ponadto ceny na autostradzie będą dużo wyższe od obecnych.i dopiero Oława będzie zakorkowana na amen i na chyba zawsze.
2017-10-26 ~ Marek ( gość forum )
Nie za bardzo jest gdzie budować drogi śródmiejskie bo ograniczają nas 2 rzeki oraz linia kolejowa.
Ciężko jest znaleźć sensowne korytarze które poprawiłyby komunikację w mieście.
Wyrzucenie nawet kilka TiRów poza obręb miasta na pewno ułatwiłoby życie w mieście, więc prawdziwa obwodnica miasta na pewno ma sens, ale jest to sprawa rządowa, a politycy wysokiego szczebla nas zawiedli.
2017-10-26 ~ do mieszkaniec ( gość forum )
Czy może to Pan rozwinąć, o jakie usprawnienia chodzi cyt:

"Ja jako mieszkaniec sądzę, że należy usprawnić nieco układ dróg miejskich dla ruchu lokalnego (aut osobowych) i problem zniknie..."

2017-10-26 ~ TYC ( gość forum )
W sprawie budowy obwodnicy Oławskiej możemy wszystko zawdzięczać jednemu człowiekowi z filozofów Oławskiej Platformy Jackowi Pilawie to on jako Radny Sejmiku Wojewódzkiego głosował za nie wprowadzeniem
inwestycji polegającej na budowie obwodnicy Oławskiej do planu 5 letniego oraz o finansowaniu jej z środków budżetu skarbu państwa.
2017-10-25 ~ jana ( gość forum )
Teraz jeszcze będą obiecywać scieżke rowerową na oleśnickiej.
2017-10-25 ~ mieszkaniec ( gość forum )
Obwodnica Oławy to stary temat ale prawda jest taka, że obwodnica ma też przeciwników. Oława to typowe miasto, które nie było tworzone po IIWŚ z myślą, że ludzie będą mieli samochody. Ja jako mieszkaniec sądzę, że należy usprawnić nieco układ dróg miejskich dla ruchu lokalnego (aut osobowych) i problem zniknie, tak jak to się dzieje w niedziele rano.
2017-10-25 ~ Olawiak ( gość forum )
Nikomu, nie wierz przecież jasno jest powiedziane że conajmniej do 2025 roku nie będzie żadnych dodatkowych podziałów wszystko już zostało podzielone przez marszałka i województwa i inne instytucje i do 2023 roku nic nie będzie się działo w sprawie obwodnicy i nikomu nie można wierzyć a na bank nie pis


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO