Forum Obywatelskie:

2017-12-01 ~ Poranna ( gość forum )

ulica Poranna przy QP i kierowcy bez mózgu


Witam, chciałbym poruszyć temat kierowców którzy całkowicie blokują ulicę Poranną. Nie wiem czy to Klienci którym nie chce się podejść troszkę dalej, czy mieszkańcy bloków 1,2,3,4, ale myślcie co robicie !! Nie da się przejechać, nie zostawiajcie tam samochodów ! Jest za wąsko, nie ma możliwości aby się minąć! To jest droga pożarowa !
Będziemy wzywać policję jak nic się nie zmieni ! Użyjcie mózgu ludzie !ilość komentarzy: 7.
2017-12-02 ~ do Waleriana ( gość forum )
Nie mieszkam w centrum a za oknem mam świerki. Co źle napisałem, że ludzie przeżywają dramat ? Jeszcze niedawno raczyli się trunkami w ciszy i patrzyli na panoramę Oławy która z tamtej strony zachwyca. Teraz będą się wstydzili wyjść wywiesić pranie bo 100 głów i 200 oczu zaraz będzie na nich spoglądać z zaciekawieniem ! Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej ściany za oknem i całodobowego Las Vegas z neonów ! Urażoną dumę wsadź w buty.
2017-12-02 ~ gość ( gość forum )
Ale kogo to?, zapomną nie zapomną , wiedziały gały gdzie mieszkanie kupowały !! !! Przestrzegać zasad i przepisów ruchu drogowego i basta !! !! Co do galerii nie jest zła , jeszcze kilka sklepów wolnych i wkrótce OCH KINO !! !!
2017-12-02 ~ Walerian ( gość forum )
Cóż, robi się jak w centrum miasta, dobrze że za oknem nie macie drapacza chmur.
A ruch coraz mniejszy, za parę dni zapomną o tej galerii.
2017-12-01 ~ myśl gdzie kupujesz mieszkanie ( gość forum )
Piękna panorama miasta z drugiego piętra parkingu, pomyśleć , że jeszcze do niedawna mieli takie widoki z pobliskiego bloku. Teraz za oknem mają ścianę galerii i zero prywatności. Dramat !
2017-12-01 ~ Błotko ( gość forum )
Walerian zapewnikam Cię, że to klienci galerii,jestem mieszkańcem i my tu mamy garaże podziemne i numerowane miejsca parkingowe,które też mimo znaków zakazu często są zastawiane przez nieuprawnione samochody często gęsto pracowników galerii tych wyższego stopnia lub podwykonawców. Telefony do straży miejskiej są na porządku dziennym. Niestety straż miejska ma ulicę Poranną w nosie.Dzisiaj byli, przejechali obok zaparkowanego na zakazie auta i nie zareagowali. Co do oznaczeń to wg mnie są one czytelne ,tylko ludzie nieogarnięci.
2017-12-01 ~ Walerian ( gość forum )
Na ulicy stoją już zakazy zatrzymywania, więc można dzwonić na policję.
Generalnie brakuje informacji o parkinu piętrowym. Właściwie stoi on pusty, na II piętrze nie było ani jednego samochodu, poza tym ładna panorama miasta.
2017-12-01 ~ Mózg ( gość forum )
Aby użyć mózgu trzeba spełnić warunek ...... , go mieć.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO