Forum Obywatelskie:

2018-04-14 ~ spacerowicz ( gość forum )

Rewitalizacja Rynku


Wszyscy pamiętamy projekt rewitalizacji Rynku i styropinową makietę prezentowaną w gablocie Ratusza przedstawiającą wygląd centralnej części miasta po zakończeniu prac.Co stało się z tymi planami bo jak na razie nic się nie realizuje a wszędzie dziury,stare chodniki i zniszczone elewacje domów o braku kafejek nie wspomnę.ilość komentarzy: 7.
2018-04-19 ~ wyborca ( gość forum )
Jeszcze trochę a makieta rynku będzie wymagała rewitalizacji- bu,ha,ha!
Oj, rozliczymy przed wyborami! :D
2018-04-16 ~ Marian ( gość forum )
Dzisiaj firma gazowa wróciła do roboty na Rynek.
Miasto na stronach internetowych ogłosiło przetarg na drogi -mały kawałeczek Rynku zostanie zrobiony, więc przed wyborami będzie się czym pochwalić.
2018-04-16 ~ EGON ( gość forum )
Wybory Samorządowe TUZ ,TUŻ wiec Oławianie powinni skończyć raz na zawsze z koalicją nieudaczników BBS - Platforma i postawić na ludzi ,którzy są prawdziwymi miłośnikami i patriotami Oławy i ziemi oławskiej
Tak jak to było w 1990 -2002 w tym czasie Oława zaczęła rozkwitać pod względem środowiskowym ,gospodarczym i kulturowym ,a po tych latach nastąpił zmierzchł z uwagi na kolesiostwo i rodzinne koniugacje ,które pokutują do dnia dzisiejszego.
2018-04-16 ~ saper ( gość forum )
Obawiam się , że w Ratuszu jest tajemne pomieszczenie wypełnione samymi makietami :) Jest tam makieta Rynku, obwodnicy, basenu i kilku innych ciekawych i niezrealizowanych inwestycji. Za kilka lat Wołoszański nagra o tym program :)
2018-04-15 ~ andy ( gość forum )
Ktokolwiek wygra te wybory , UKŁAD będzie rządził dalej . Chciałbym się mylić . Szansą jest postawienie na młodych , niepowiązanych w żaden sposób z czerwonymi pająkami ..
2018-04-15 ~ Ktośka ( gość forum )
Olo daję Ci Like! :) jakby ktoś chciał jeszcze zobaczyć makietę basenu odkrytego z ostatnich wyborów to mam foto. Chętnie sobie porównam makietę z tym co powstaje. Obawiam, się tylko, że rzeczywistość będzie dużo uboższa.
2018-04-15 ~ olo ( gość forum )
Makieta czeka na kolejne wybory. Dostrzeż gospodarskie spojrzenie rządzących. Przecież jakby makietę wykorzystać tylko przy jednych wyborach to byłaby rozrzutność, a tak się wykorzysta przy dwóch.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO