Forum Obywatelskie:

2018-04-16 ~ Zimna Zośka ( gość forum )

Ranking lodziarni w Oławie


Proponuję stworzyć ranking. Gdzie najsmaczniejsze lody? Jak się ma jakość do ceny, obsługa itp. I żeby nie było, że mam coś wspólnego z Zimnym Draniem-jeszcze tam nie byłam.ilość komentarzy: 14.
2018-04-21 ~ jana ( gość forum )
Najlepsze lody są w Gorlicach, czekam cały rok i od prawie 50 lat co roku na nie jeżdżę - na oczach klientów osobiście robi je Pan Czernik - teraz już pomaga mu syn : na prawdziwej śmietance, jak owocowe,to prawdziwe owoce, uwielbiam jagodowe, kawowe i czekoladowe. Mniam. Weszłam ostatnio do reklamowanej lodziarni w Oławie - dla mnie testem są zawsze lody śmietankowe - reklamowane jako naturalne a tu kicha - czuć mleko w proszku i gałka za 3,50. Poczekam do wakacji i najem się na cały rok.

2018-04-19 ~ Ice ( gość forum )
@Do ice, na Brzeskiej były gałkowane, dobre i chyba sami robili. A skoro o gałkowanych, to tu gdzie jest apteka "Anna" były też dobre lody gałkowane. Mama mnie czasem tam zabierała w drodze z przedszkola :)
2018-04-19 ~ Basiks ( gość forum )
ZIMNY DRAŃ - śmietankowe, wspaniałe, delikatne i mało słodkie. Wszystko psuje tylko ten okropny słodki wafelek. Proszę zwykłe wafle a będzie idealnie
2018-04-19 ~ Do Ice ( gość forum )
Lody były jeszcze u Krawczyńskiego na Brzeskiej ale ani te, ani te ze Strzelnej mi nie smakowały ( w odróżnieniu od Gofrów ). To tylko moje odczucia, nie mniej jednak na Rocha są najlepsze.
2018-04-18 ~ BKK ( gość forum )
Oczywiście, że na Rocha. Klasyczny smak, choć odrobiny chemii się nie ustrzegli. Ale inaczej by się nie utrzymali na rynku, bo porcja musiałaby kosztować ze dwa razy tyle. Kolorytu dodają też obaj sympatyczni sprzedający, a szczególnie ojciec.
2018-04-18 ~ ddd ( gość forum )
Na Rocha mak dzieciństwa nie zabierajcie ludziom wspomnień ,nie są rewelacyjne ale są dobre .
2018-04-18 ~ Ice ( gość forum )
@oławiak, z tego co piszesz to wnioskuję, że jesteś bardzo młody i mało takich lodów jadłeś. W Oławie kiedyś było kilka takich lodziarni np, na ulicy Strzelnej (był albo jest tam fryzjer teraz), na osiedlu Sobieskiego, a dokładnie to w środku podkowy na placu Szymanowskiego, na osiedlu Chrobrego (niebieska budka, później była tam naprawa RTV) i oczywiście ta na Rocha. I teraz zgadnij która została, a których już nie ma. Jak widzisz nie masz porównania z tym co było, a kolejki mówią same za siebie, setki ludzi nie mogą się mylić. Te wszystkie pseudo włoskie lody z automatów w sezonie (takie wysokie, dwukolorowe) to niestety też masówka, wszystkie maja jedną wspólną recepturę.
2018-04-18 ~ oławiak ( gość forum )
Co widzicie w lodach na rocha?, zwykłe włoskie z automatu nic rewelacyjnego!, prosty nawyk jeszcze komunistyczny, bo wiecej nie było gdzie zjeśc a teraz nic mnie tam nie wciąga!
2018-04-18 ~ P@weł ( gość forum )
A dziś środa, dzień loda ;)
2018-04-18 ~ do pozdro ( gość forum )
Lać polewę ( a zwłaszcza cytrynową ) na lody " od Rocha " to gwałt ta tym lodzie.
2018-04-16 ~ pozdro600 ( gość forum )
u "Pana Lodziarza" na Rocha najlepsze, od małego tam chodziłem i dalej tam chodzę jak tylko jestem w Oławie.
Polewa cytrynowa --> najlepsza.
2018-04-16 ~ Ice ( gość forum )
Gałkowane w Oławie są takie jak wszędzie, przywożą w pojemnikach od producenta i każdy ma to samo.
A o kolejkach pisałem właśnie na Rocha, dla mnie nr 1 :) smak dzieciństwa :)
2018-04-16 ~ Zimna Zośka ( gość forum )
Konkurencja nie śpi, powstało kilka nowych punktów,kawiarnie też oferują lody gałkowe.Na Rocha uwielbiam, ale przecież nie tylko tam są lody...
2018-04-16 ~ Ice ( gość forum )
Każdy wie gdzie są dobre lody :) nie bez powodu w sezonie trzeba stać nawet 40 minut w kolejce.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO