24.OLAWA.INFO - Forum Oława - OSI szybkie i lekkie.


Forum Obywatelskie:

2018-05-27 ~ autor ( gość forum )

Galeria Olawska


Ludzie galeria olawska na Lipowej zyje,chodzi tam ktos !! _ilość komentarzy: 8.
2018-06-03 ~ Gość ( gość forum )
Dzisiaj odwiedziłem galerie olawska na lipowej.Normalnie koszmar po piętrach chula totalna pustka.wieje totalną nuda.klientow oprócz mnie jakieś 5 osób w tym 3 w pizzerii.Co to ma być?
2018-05-31 ~ do Oławianki ( gość forum )
Bo fantazji , jej nie brakuje nadal i metod jak tu zbić kokosy za wynajem lokali! Jednak temat rozbudowy tej galerii przycichł już całkowicie a lokale świecą pustkami ,ludzi jak na lekarstwo praktycznie nikt tam nie przychodzi a wszyscy najemcy uciekli tam gdzie taniej i zysk wiekszy! Pani Jeżewska niech stanowczo zejdzie z cen za wynajem bo Oława to nie Warszawa! Jak na razie to lipa straszna!
2018-05-31 ~ olawianka ( gość forum )
A co wy tak negatywnie jestescie nastawieni do pani Jezewskiej i jej galerii!
2018-05-29 ~ Olawiak ( gość forum )
Wątpię aby w najbliższym czasie lokal tego typu miałby otworzyć się w tej widmo galerii jak i co kolwiek innego To totalna klapa
2018-05-29 ~ BKK ( gość forum )
Ja bym był za. Byle reprezentowała poziom i się utrzymała. Bo prócz jednego, średniej jakości baru orientalnego, kebabu, to Oława jest kulinarną pustynią, jeśli chodzi o oryginalne smaki.
2018-05-29 ~ Gość ( gość forum )
Hinduska restauracja ha ha😂atrakcyjny punkt z której strony wieje tam nie powiem czym
2018-05-29 ~ BKK ( gość forum )
Ktoś mi wspominał, że ma tam być otwarta hinduska restauracja. Prawda to?
Może do rozbudowy dojdzie, a wtedy punkt stanie się znów atrakcyjny. W końcu najłatwiej się dostać do niego z największej miejskiej sypialni. Ja bym kibicował.
2018-05-28 ~ oławiak ( gość forum )
Po co tam chodzić świeci pustkami !! !! Po wybudowaniu Quick parku w Otoku ,oraz Saller Parku na 3=ego maja totalne dno !! ! Pełno pustych sklepów ! Nie dawno otworzono w prawdzie dwa nowe stoiska ale toi tak kropla w morzu! Rozbudowa galerii hucznie zapowiadana w bieżącym roku moim zdaniem stoi pod WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA?


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO