Forum Obywatelskie:

2018-06-26 ~ Ula ( gość forum )

Nasza Oławska PO


Już się wypaliła i kto nami będzie rządził?ilość komentarzy: 35.
2018-07-16 ~ Zarząd SMSM ( gość forum )
Do olo. Wszystko jest opisane na stronie internetowej SMSM. Powiatowa też pisała o tym i to wielokrotnie. Gdzie ty żyjesz, że nic nie wiesz?
2018-07-16 ~ walenty ( gość forum )
Nie martwcie się , układ ma się dobrze i tak pozostanie bez względu na to kto wygra wybory ..
2018-07-16 ~ olo ( gość forum )
A to jak działa tylko 7 lat to zwracam honor. :D
Niby do czyjego zatrzymania doprowadziła? Komu na podstawie zawiadomień SMSM postawiono zarzuty?
2018-07-15 ~ Do ktośki ( gość forum )
Ktośka! Co Ty bredzisz? Przyjmiemy sądy? Obsadzimy mięsnych ludzi? Jesteś ludożercą? A sądy gdzie chcesz przyjmować? Pojęcie nasi i wasi sędziowie wymyśliła PO i tym się zdradziła, że ma swoich sędziów w sądach. Wszyscy wiemy z jakim skutkiem. Nowi sędziowie nie mają być ani wasi ani nasi, tylko mają być uczciwi, pracowici i szanujący Naród. Kumasz to chociaż troszkę?
2018-07-15 ~ Ktośka ( gość forum )
Znaczy jak przyjmiemy sądy i obsadzony tam swoich mięsnych ale zawsze wiernych ludzi...
2018-07-15 ~ Do olo ( gość forum )
Nie tylko plujesz jadem i obrażasz innych ale też obrzydliwie kłamiesz. SMSM działa 7 a nie 10 lat i doprowadziło do zatrzymań i do postawienia zarzutów korupcyjnych przez Prokuraturę. To są pomówienia? SMSM nikogo nie poucza tylko działa na rzecz mieszkańców mając na koncie wiele sukcesów. Poczytaj sobie naszą stronę internetową. Tam są fakty i dokumenty. Na akty oskarżenia i wyroki musimy jeszcze troszkę poczekać aż reforma sądownictwa zostanie zakończona.
2018-07-15 ~ Olo ( gość forum )
I coś nie widać efektów. Po 10 latach działalności żadnych zatrzymanych i aktów oskarżenia, więc to jedynie pomówienia pana z niemiec, który powinien zająć się swoim krajem a nie nas pouczać.
2018-07-15 ~ Do olo ( gość forum )
To ty plujesz jadem i obrażasz zwalając to na innych na zasadzie: złodziej krzyczy łapać złodzieja. Korupcja to nie jest odmienne zdanie tylko przestępstwo o bardzo wysokiej szkodliwości społecznej, za które grozi do 10 lat więzienia. SMSM i stojący na jego czele Rolf Michałowski od lat walczą z korupcją i dlatego są przez niektórych obrzucani jadem i obelgami.
2018-07-15 ~ olo ( gość forum )
Apel do administracji, proszę zablokować numery IP temu niemcowi Michałowskiemu vel Annie vel Barbarze, którego komentarze są jedynie pełne obelg i pomówień wobec osób które mają odmienne zdanie niż on. GP-WO w końcu poszło po rozum do głowy i za wielokrotne łamanie regulaminu mimo upomnień zablokowało mu możliwość komentowania i od razu jakoś milej i przyjaźniej się zrobiło bez jego plucia jadem.
2018-07-14 ~ Barbara ( gość forum )
Olo! Czasy komunizmu i cenzury w Polsce minęły i już nigdy nie wrócą. To, co Powiatowa zrobiła z tym zablokowaniem wszystkich numerów IP, z których członkowie Stowarzyszenia Mieszkańców SMSM wysyłali krytyczne uwagi od adresem lokalnej koterii i pod adresem niektórych dziennikarzy Powiatowej, jest skandalem i wydawca ostro za to beknie. Kownacki też chciał blokować publikacje SMSM i Rolfa Michałowskiego i dość kiepsko na tym wyszedł.
2018-07-14 ~ olo ( gość forum )
Boshe tutaj też ten niemiec się pojawił, zbanujcie go jak najszybciej.
2018-07-14 ~ Zarząd SMSM ( gość forum )
Wydawca tygodnika i portalu internetowego „Gazeta Powiatowa – Wiadomości Oławskie”, uważanego powszechnie za organ prasowy lokalnej PO, wydał wojnę Konstytucji RP stosując zakazaną przez Konstytucję cenzurę prewencyjną. Więcej jest na stronie internetowej Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców pod zakładką Aktualności.
2018-07-14 ~ do Max ( gość forum )
Nie ma jeszcze ogłoszonych wyborów, ale na pewno będzie to osoba, której bliskie są ideały głoszone przez Pawła Kukiza czyli przywrócenie obywatelom realnego wpływu na władzę, zrównoważony budżet bez zaciągania kolejnych kredytów na spłatę poprzednich, pełna przejrzystość i jawność wydatków publicznych i wiele innych o których Paweł Kukiz mówi.
2018-07-13 ~ Max ( gość forum )
Ciekawe kogo wystawi Oławski Kukiz 15 na Burmistrza ?
2018-07-08 ~ Rolf Michałowski ( gość forum )
Ktośka! Nie rozumiesz prostych zależności, czy trollujesz? Donos, to powiadomienie o fakcie, który ktoś chciałby ukryć. PO nie powiadamia Komisji Europejskiej o faktach, które PiS chciałoby ukryć, lecz szkaluje Polskę i PiS fałszywymi doniesieniami, twierdząc np. że w Polsce rzekomo panuje reżim, terror i bezprawie, co jest wierutnym kłamstwem. Rugowanie postkomunistycznych pozostałości z życia publicznego i ściganie przestępstw postkomunistycznych mafii jest normalnych działaniem państwa prawa.
2018-07-07 ~ Bezaj ( gość forum )
Ktośka, a konkretnie co masz na myśli? Czego Cię ta władza pozbawiła? Bezmyślnie powtarzasz po innych, czy jednak sama masz w tej sprawie coś do powiedzenia? Miałaś do czynienia z wymiarem sprawiedliwości?
2018-07-06 ~ Ktośka ( gość forum )
Rolf a jak mąż bije żonę i ta zgłasza to na policję to też jest donisicielką? Jeśli własną władza pozbawia nas naszych praw to trzeba o tym mówić i to głośno. Tak jak PiS skarżył się w PE na niby sfałszowane wybory samorządowe czy na śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej.
2018-07-06 ~ wyborca ( gość forum )
Kogo Peło wystawia na burmistrza , kogo by nie wystawili to i tak LIPA! :P
2018-07-06 ~ lichu ( gość forum )
no nie, jeszcze tego niemca tu brakowało
2018-07-05 ~ Rolf Michałowski ( gość forum )
Co to za głupie gadanie – PO donosi na Polskę? Tu nie chodzi przecież o donoszenie na zasadzie zgłoszenia jakichś przestępstw. Donieść można na sąsiada, że pędzi bimber. Donieść można też do prokuratury, że wójt jest skorumpowany i bierze łapówki za łamanie prawa na korzyść oligarchów. Tutaj chodzi o szkalowanie Polski przez PO na forum międzynarodowym, o publiczne głoszenie nieprawdy szkodzące Polsce. To nie jest donoszenie, tylko zwykły sabotaż oparty na bezczelnych kłamstwach i oszczerstwach.
2018-06-27 ~ Do gość ( gość forum )
Donosicielstwo to raczej cecha narodowa .
Nie wyszczególniaj grupy jaką jest PO

:/ /www.dziennikwschodni.pl/lublin/donosy-do-sluzb-beda-wolne-od-podatku-zeby-zachecic-do-informowania,n,1000211500.html
2018-06-26 ~ Gość ( gość forum )
Dajcie sobie spokój z PO , ktoś przed wyborami wyszedł z założenia, nie ważne co mówią, ważne że mówią. PO to szkoleni donosiciele, więc to nic nowego te donosy do Brukseli. A w Oławie, czy radna PO też nie składała zawiadomień na zwykłych obywateli do prokuratury ?
2018-06-26 ~ Ktośka ( gość forum )
Widzisz. Problem polega na tym, że za PO było źle, a PiS miał zrobić "dobrą zmianę". Zmiana jest taka, że wszystko złe co robiła PO to PiS robi wielokrotnie mocniej, bardziej i częściej. Przy tym rozpasaniu PiS, jedzenie ośmiorniczek przez posła PO brzmi jakby zajadał się tanią pasztetową.

Ty, że PO to komuniści to ja pokazuję Ci ilu komunistów jest w PiS

Ty mówisz, że PO się skarży w Parlamencie Europejskim, to ja Ci pokazuję, że PiS robił to już dawno i to wiele razy

Ty mówisz, że poseł PO jadł ośmiorniczki a ja Ci mogę pokazać, że marszałek Kuchciński zamówił dla posłów m.in. 15 kilogramów kalmarów, po 25 kg muli i małży świętego Jakuba, 220 kg krewetek, a także 50 kg mieszanki owoców morza oraz aż 5 kg kawioru.

i tak dalej i tak dalej.

Na każdy Twój zarzut ja pokazuję, że PiS to obłudnicy i robią to samo tyko więcej !! ! STOP OBŁUDZIE PIS !! !
2018-06-26 play ( Mieszkaniec oCity.pl )
Dziś w tv widziałem jak pan z po licytował się z pis, kto ma większe afery finansowe.... Głosujcie dalej na popis, będziemy mieć wypchane portfele na naszej zielonej wyspie :(

foto2
2018-06-26 ~ Ula ( gość forum )
Tam na górze w rządzie żarli ośmiorniczki przez 8 lat i narobili tyle afer a my tu na dole obrywamy za ich cwaniactwo i złodziejstwo
2018-06-26 ~ Młody ( gość forum )
Ja jak byłem młody , to byłem w ZSMP
Mimo to ludzie mnie lubią i szanują ...... , nawet Ci z PIS-u
Dlaczego ?
Bo jestem człowiekiem .
2018-06-26 ~ Do KToski! ( gość forum )
To stara spiewka PO!
2018-06-26 ~ Ktośka ( gość forum )
A PiS nie donosił na Polskę w UE jak przegrali wybory samorządowe, które uznali za sfałszowane, a nie donosił w sprawie Smoleńska? Pamięć krótka i wybiórcza jak zwykle.

KOnkrety:
2010 rok - Europosłowie PiS-u i Stowarzyszenie Katyń 2010 organizują w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne dotyczące wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Argumentują, że Unia Europejska powinna rozważyć dyplomatyczne lub polityczne włączenie się w śledztwo wyjaśniające przyczyny katastrofy, ponieważ polski rząd nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie.

Czerwiec 2012 roku
Europosłowie Solidarnej Polski na czele z jej przewodniczącym Zbigniewem Ziobrą (aktualnym ministrem sprawiedliwości-prokuratorem generalnym w rządzie premier Szydło) organizują w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne w obronie Telewizji Trwam. Jest to wyraz sprzeciwu wobec decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która nie przyznała stacji miejsca na cyfrowym multipleksie.W tym samym czasie PiS pod siedzibą PE organizuje manifestację zwolenników telewizji ojca Tadeusza Rydzyka.


Grudzień 2014 roku
Europosłowie PiS-u organizują wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim pod hasłem: „Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji w Polsce”. Jego celem jest omówienie rzekomych nieprawidłowości podczas wyborów samorządowych w Polsce oraz kwestii aresztowania dziennikarzy, którzy relacjonowali okupację siedziby Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) przez osoby domagające się dymisji członków PKW w związku z przedłużającą się publikacją ostatecznych wyników wyborówSZUKAĆ DALEJ? I kto tu się skarży ?? ?
2018-06-26 ~ Do o Ktoski ( gość forum )
Zgoda to byli komuniści ale patrioci nie donoszą na Polskę do UE a te twoje wywody przeczytałem wcześniej z Axe spinger!
2018-06-26 ~ Ktośka ( gość forum )
Komunistów poszukaj we PiSie. Zacznij od komunistycznego prokuratora Piotrowicza, a tu masz całą listę "prawdziwych patriotów i ankomunistów z PiS":

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.
2018-06-26 ~ Do KToski! ( gość forum )
Nie kocham takie wpisy.NIe czyste ,cwaniackie,złodziejskie w tle afer,sprytne,komunistycznym jadem,jakby oglądał TVN,który zrobił pranie mózgu a w niedzielę jedzie po zakupy do marketu!
2018-06-26 ~ Ktośka do Patriotka ( gość forum )
Kocham takie wpisy. Czysty PiSowski, prostacki, tempy, nacjonalistyczny jad! Jakbym TVPiS oglądał. Ps. Zgaduję, że w niedzielę, przyjmowała Pani komunię świętą.
2018-06-26 ~ Do Patriotki ( gość forum )
Uwielbiam takie wpisy.

P.s.
Zwóć uwagę na rozdawnictwo w naszym kraju.
O. Rydzyk pobierze następną transzę.
.....
2018-06-26 ~ Patriotka ( gość forum )
Lepiej nie wspominać o PO i Nowoczesnej oni zdradzili suwerenną Polskę i sprzedali się sowieckim i szwabskim oligarchom ,a Polskę chcieli doprowadzić do bankructwa
2018-06-26 ~ yes ( gość forum )
Uwielbiam PO za afery i komisje śledcze. Nie ma nic piękniejszego jak dobre przepytywanko skruszonego członka tej partii przy obiedzie.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO