Forum Obywatelskie:

2018-07-08 ~ mieszkaniec ( gość forum )

Budowa obwodnicy


Ruszyły prace przy budowie obwodnicy w Nowym Otoku. Na razie brak informacji o przebiegu trasy i terminach realizacji inwestycji. Brak też tablic informacyjnych na budowie. Czy nasze władze zechcą pochwalić się co szykują dla mieszkańców?ilość komentarzy: 5.
2018-07-09 ~ ART ( gość forum )
nie ma już żadnych szans na obwodnicę Oławy .... bo niby gdzie ?? koniec marzeń będziemy w smrodzie już na zawsze .. !! !
2018-07-09 ~ Robert ( gość forum )
Panowie to będzie obwodnica gazowa ;)
Za 2 dni na fejsie będzie burmistrz ogłaszal wielki sukces przecinając wstęge.
2018-07-09 ~ mieszkaniec ( gość forum )
No i niestety, co człowiek nie przeczyta to wymyśli.

Widząc wyrównanie terenu na szerokości około 40 metrow, ciągnące się przez pas gdzie w planach jest zarezerwacja pod drogę, dokładnie pamiętając obietnicę pana burmistrza ze będzie obwodnica a jak nie to chociaż droga - zobaczyłem to w co chciałem głęboko wierzyć. O ja naiwny! Odwołuje budowę obwodnicy ;)

Na razie znalazłem "omówienie projektu z roku 2015" i okazuje się, że takie wyrównianie ziemi jest elementem projektu. Również okazuje się, że UM od lat doskonale wiedział o planowanej inwestycji i nawet będzie miał z tego dochó. Strona: gaz-system.pl/fileadmin/centrum_prasowe/01.04.2015_NTS_Zdzieszowice_Wroclaw.pdf

2018-07-09 mrjacob909 ( Mieszkaniec oCity.pl )
Też zacząłem się zastanawiać co tam budują. Budowa gazociągu wydaje się być realnym wyjaśnieniem. Dobrze, że budują przed wybudowaniem drogi :D Ja swoją drogą myślałem, że budują jakąś drogę - po prostu miejską (a później przekształcą w obwodnicę), w końcu tereny przyległe można by wtedy zagospodarować.
2018-07-09 ~ Oby na pewno? ( gość forum )
A skąd takie info, że to obwodnica? Według mojej wiedzy to prace związane z budową gazociągu wysokiego ciśnienia.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO