Forum Obywatelskie:

2018-07-08 ~ mały ( gość forum )

czarny helikopter


A co to lata po moim niebie? Po południu w okolicach szpitala lata czarny helikopter ktoś coś wie po co?ilość komentarzy: 22.
2018-08-16 ~ 3xd ( gość forum )
~mały, to nie tak było:

"Ten znowu na moje niebo wlata! Ej, jak ci dam, to drogi do domu nie znajdziesz!"

To dla tych napinaczy co nie znają serii o Kargulu i Pawlaku :-)
Pozdrawiam, D.
2018-08-15 ~ Gość ( gość forum )
Czy Ci posiadacze prywatnego nieba zastanawiali się kiedyś co trzeba zrobić żeby zostać pilotem śmigłowca ratunkowego albo policyjnego? Ile pracy, czasu i pieniędzy trzeba poświęcić żeby później móc ratować czyjeś życie? Czy Ci wszyscy ludzie wiedzą, że żeby zrobić takie uprawnienia trzeba mieć wylatane konkretną liczbę godzin? Niby jak mają to zrobić bez praktyki? Jasne niech się uczą bo takich ludzi brakuje ale najlepiej w innej miejscowości, województwie albo kraju. Taka właśnie wasza mentalność. Żenada.
2018-08-12 ~ cox ( gość forum )
lata i lata,50 lat po wojnie a on dalej lata :)
2018-08-06 ~ piotr ( gość forum )
A niech sobie lata, za moje nie lata, tylko widzę, że coraz bardziej sobie chłopaczyna poczynia w powietrzu. Nie chciałbym być pierwszy z aparatem na miejscu potencjalnej katastrofy.
2018-08-04 ~ Adi ( gość forum )
To do kogo należy nieboskłon,jak nie.. każdy ma swój kawałek prywatny ?? Nieba..
2018-08-04 ~ Lotnik ( gość forum )
Po Twoim niebie? Chyba sobie żartujesz, twoje jest tylko to co z ciebie wypadnie do kibelka, ale na pewno nie niebo, kalafiorze.
2018-08-04 ~ Dobry czlowiek ( gość forum )
Mieszkaniec jak dla Mnie to jesteś najzalosniejszym czlowiekiem( o ile nim jestes) ze wszystkich ludzi komentujących na tym forum. Mam nadzieję, że jak za kilka lat, a tak będzie na pewno nie będzie pilotów sanitarnych A Ci chłopcy będą pracować w tych służbach i jak nie daj Boże Ci piloci będą ratować osobę z twoje Twojej bliskiej rodziny to przelkniesz sline i będzie dziękował Bogu, że jednak ktos przylecial i miał okazję uratować życie... ( brak słów) Ci chłopcy nie robią tego żeby wam olawianom było głośno. Jak byś poznał ich historię i upór do tego jak zostali pilotami klekal byś na kolanach i prosił o przebaczenie mało tego dodając ich św pamięci ojca który narazal życie żeby tacy i inni ludzie mogli żyć w chwili gdy ich życie bylo zagrożone. Pozdrawiam jak poprzedniczki marodow i ludzi bez ambicji w m3 na kredycie. I pozdrawiam chłopaków z tego czarnego śmigłowca oby tak dalej rozwijajcie pasje na co nie stać tych co marudza.
2018-08-02 ~ do Ukiego ( gość forum )
A Ty co tam masz w Wiązowie za atrakcje oprócz ryczenia krów 30 metrów od Rynku ?
2018-07-31 ~ mieszkaniec ( gość forum )
moze Pan S. lata i sprawdza co i ile mu na szpitanym dziedzincu wystawili,,,
2018-07-31 ~ kreska ( gość forum )
A ja im gratuluję. Latajcie i cieszcie się . :)
2018-07-29 ~ Uki ( gość forum )
Cieszcie sie, ze macie chociaz jedna rozrywke i to za darmo w tej Oławie.
2018-07-28 ~ Aga ( gość forum )
No i fajnie😀 moje dzieci się cieszą jak ich widzą na niebie. Też mają marzenia żeby zostać pilotem. A wszystkim zazdrośnikom życzę "spełniajcie swoje marzenia" oby nikt wam nie przeszkodził w ich realizacji.
2018-07-28 ~ Ala ( gość forum )
Przeszkadza to tym którzy pewnie nie maja nawet swoje ogródka tylko m3 na kredyt we frankach, a chcą mieć prywatne niebo.
Hałas samochodów nikomu nie przeszkadza?
Jak dla mnie mogą latać nawet przez cały dzień !
Ludzie, więcej luzu!
2018-07-28 ~ Ola ( gość forum )
To jest właśnie naturalna polska zawiść. Jak tylko ktoś ma możliwość i szansę na realizację swoich pasji i marzeń to zaraz wszystkich w oczy kuje. Przykre i żałosne. A ja jestem dumna, że mam takich sąsiadów, gratulacje chłopaki, trzymamy za Was kciuki !! !
2018-07-11 ~ Brooch ( gość forum )
to jest taka czarna Wołga która kiedyś jeździła po drogach a teraz fruwa...'
2018-07-11 ~ Prondzik ( gość forum )
~ Chyba, pisze: "W Godzikowicach mieszkał pilot wojskowy, który jakiś czas temu zmarł. Pisano o tym w gazecie Podobno to jego helikopter". Tak to prawda to jego helikopter, tęskni za panem i lata szukając go - biedaczek... :) :) :)
2018-07-10 ~ jaaaa ( gość forum )
mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, lubie ten dźwięk, a mieszkami w linii jakiej lata.
2018-07-10 ~ do Art ( gość forum )
...bo helikopter to rower i można nim sobie latać jak się chcę. Każdy lot zgłaszany jest do Wrocławia, ma wydzieloną ścieżkę po której może się poruszać i tyle. Fakt, że popołudniami robi się głośno ale kto bogatemu zabroni ?
2018-07-09 ~ ART ( gość forum )
jeśli prywatny to niech sobie prywatnie hałasuje ... mo jes namolny widać po trasie ,że wozi ludzi za kasę .... bo trzeba być psycholem majac własny śmigłowiec aby latać ciągle tą samą trasą .... przecież on namolnie zakłuca ciszę
2018-07-09 ~ west ( gość forum )
To jest prywatny helikopter. :)
2018-07-09 ~ Chyba ( gość forum )
W Godzikowicach mieszkał pilot wojskowy, który jakiś czas temu zmarł. Pisano o tym w gazecie Podobno to jego helikopter, czy też heli jego rodziny. Teraz latają nim jego synowie. Są to loty widokowe, także każdy może się przelecieć. (zasłyszane na mieście) ale raczej info prawdziwe, bo sama kilka razy widziałam jak nadlatywał z kierunku Godzikowic.
2018-07-09 ~ marta ( gość forum )
On wszędzie lata i zatacza kółka


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO