Forum Obywatelskie:

2018-09-23 ~ Ula ( gość forum )

Nareszcie mamy kandydatkę na Burmistrza


Z PO i Nowoczesnej!ale mnie to ucieszyło p.Madziu tak trzymać!ilość komentarzy: 98.
2018-10-16 ~ Inzynier ( gość forum )
To nie szarańcza tylko zwolnij !
2018-10-15 ~ do inżyniera ( gość forum )
Co to jest zwołocz ?
2018-10-15 ~ Inzynier ( gość forum )
To nie szarańcza tylko zwolocz !! !!
2018-10-15 ~ Inzynier ( gość forum )
To nie szarańcza tylko zakłóca !! !!
2018-10-15 ~ Klaudiusz ( gość forum )
Pani Magdo to nie szarańcza a karaluchy łażą,co robić rozdeptać ?? ??
2018-10-15 ~ ciekawe ( gość forum )
A w Żyrardowie powstaje piękny wielki zalew z pełną infrastrukturą, boiskami, strefami relaksu itp.i to wszystko za ponad 5 milionów.Jak to możliwe,że w Oławie odkryte baseny to koszt 26 baniek ?? ?? !
2018-10-15 ~ do inżyniera ( gość forum )
Przypominają mi się czasy PRL-u jak to każdy wykształciuch tytułował się na drzwiach swoich domostw tytułem inż. lub mgr., albo podwójnie mgr.inż. te czasy się już minęły, bo teraz tych inżynierów to mamy na pęczki. Wracając do meritum sprawy, inżynierku możesz sobie popierać swojego burmistrza nikt ci tego nie zabroni, takie jest prawo demokracji, ale nie obrażaj tych którzy popierają innego kandydata, bo to świadczy tylko o twojej niskiej kulturze. Co do Frischmanna , no cóż to nie był i nie jest burmistrz z mojej bajki choć mam dla niego i wszystkich innych kandydatów szacunek. Dlaczego nie jest moim kandydatem (?) chociażby dlatego, że kontynuuje politykę obozu BBS który rządzi już 16 lat i są działanie które po prostu nie są do zaakceptowania, chociażby kontrakt na przebudowę odkrytych basenów na 26 baniek, o tym mówił na konwencji kandydat na burmistrza Bartosz Gawlas- brawo , że choć jeden z kandydatów wyświetla pewne ciekawostki.
Pozdrawiam , właśnie dlatego głosuję na Gawlasa!
2018-10-15 ~ Inzynier ( gość forum )
Czy tu na tym forum rządzi szarańcza i watachy, bo widać że za dużo ich jest !! von z tego forum !! !! !
2018-10-14 ~ Olawiak ( gość forum )
A ja na nikogo Pis
2018-10-14 ~ olawianka ( gość forum )
Nigdy w zyciu nie zaglosuje na nikogo z PO !!
2018-10-14 ~ Pytajaca ( gość forum )
O co chodzi z tą szarańcza kto nią jest ?? ? Ludzie z PO ?? ?
2018-10-14 ~ edka ( gość forum )
Ja nie rozumiem jak na poważnie można brać kandydaturę kogoś kto nie potrafił upilnować swojego telefonu komórkowego.
2018-10-13 ~ Ktośka ( gość forum )
Aby nie PiSiorki!
2018-10-13 ~ Inzynier ( gość forum )
Głosuję na Frishmana ma same atuty po pierwsze nie idzie do polityki po kasę bo ja ma a inni pomimo swoich lat nie mają nawet w jednej setnej części, ma też postawe,gust i przystojny,jak to się mówi"dopiętych na ostatni guzik"
2018-10-13 ~ wyborca ( gość forum )
W życiu nie zagłosuję na Frischmanna ani na Ziółkowską, BBS już rządzi 16 lat a PO sie nie liczy! :*
2018-10-11 ~ do kuzyn wujka ( gość forum )
40 lat na drogę.., kpisz synek.. to nie komuna.. Najstarsze bloki na Porannej mają po 10 lat, lepiej się nie wypowiadaj bo widzę, że pustka w głowie.
2018-10-11 ~ Kuzyn Wujka ( gość forum )
Twoje pojedyncze preferencje wyborcze mało kogo interesują. Jednostka w tych wyborach nie ma nic do powiedzenia mamy demokrację i w zasadzie rządzi większość.
Chciałbym Ci przypomnieć, że bloki na Porannej powstały może rok może dwa lata temu, a ty się domagasz asfaltu.
Wiele dróg w tym mieście czeka na asfalt lub kostkę 40 lat albo dłużej, więc musisz jeszcze trochę poczekać a nie cfaniakować na forum.

2018-10-11 ~ Do Ania ( gość forum )
ziarno piasku to masz w głowie zamiast mózgu, typowy "polaczek" na forum.. opluć, obrazić, zjechać, taki sport narodowy .. żal..

"Mój głos nic nie znaczy" -> pomyślało w ten sam sposób milion osób i nie poszło na wybory..
Każdy głos ma ogromne znaczenie !

PS. sprawdź jeszcze raz wątek/temat tego forum i zastanów się co piszesz.
2018-10-10 ~ Ania ( gość forum )
co kogo interesujesz ty ... jako jednostka w demokracji jesteś niczym ... ziarnem piasku na pustyni --- możesz sobie popisać w ramach walki z własnymi kompleksami --- tylko totalne zero publicznie napisze na kogo nie zagłosuje jak by to kogokolwiek interesowało
2018-10-10 ~ Nie głosuje na Friszmana ( gość forum )
Nie głosuje na Friszmana
2018-10-10 ~ do kuzyn wujka ( gość forum )
nie ufamy już takim plotkom, była okazja "dokończyć" Poranną, przy okazji jak kładli asfalt pod galerię. Myślę, że można było to jakoś dogadać z inwestorem i partycypować w kosztach. Obecnie jest krawężnik przy budynku nr 4 który "zamyka-kończy" asfalt, dalej już tylko błoto i dziury. Zostało ok. 100 metrów niedokończonej drogi.. to jest skandal aby dwa duże bloki mieszkalne brodziły tak długo w błocie i syfie.. PANU FRISZMANOWI DZIĘKUJEMY ! MIAŁ SWOJĄ SZANSĘ NA GŁOS.
2018-10-10 ~ Kuzyn wujka ( gość forum )
Od znajomego słyszałem, że jest robiony projekt Południowej i Porannej.
Jest duża szansa, że w przyszłym roku na tych ulicach powstaną asfalty.
Obecny Burmistrz obiecał kontynuację programu asfaltowania dróg na Nowym Otoku.
2018-10-10 ~ Neonardo ( gość forum )
Mieszkam w blokach na Osiedlu Nowy Otok i jestem po prostu zmęczony działaniem Pana Burmistrza co do planowania drogi Południowej. Obiecywał uruchomienie w tym roku inwestycji odwodnienia Osiedla, oraz wykonanie drogi Południowej, ale nic z tego się nie dzieję. Dzieję się tylko gazociąg koło bloków, za które miasto będzie dostawać duże pieniądze.

Zagłosuje na kogokolwiek innego niż na Pana Frishmana. Po prostu koniec. Niestety prawda jest taka, że burmistrz dba o swoja dzielnicę Sobieskiego i tam uzyska pewnie przewagę w głosach (niestety ...).

Na tę chwilę również skłaniam się Pani Ziółkowskiej. Nie może być już gorzej ...
2018-10-09 ~ Piotr ( gość forum )
Ziółkowska? Jestem ZA!
2018-10-09 ~ Ziółkowska ( gość forum )
głosuje na Ziółkowską bo Friszman "zapomniał" o mieszkańcach bloków w Otoku (Poranna i Południowa), temu Panu już dziękujemy !! !
2018-10-08 ~ Anonim ( gość forum )
A jak się zakończyła ta sprawa ziółkowskiej gdzie miała powiedzieć że to nie ona tylko ktoś inny napisał z jej telefonu w pracy? I nie rozumiem jak można wkopywać swoich kolegów i koleżanki z biura a samemu wybielać się? Więc jak ta sprawa skończyła się?
2018-10-05 ~ Inzynier ( gość forum )
Ale jaja !! !! Ale jaja !! !!
2018-10-05 ~ Stara panna z nadwagą i kotami ( gość forum )
Oj tam, oj tam
2018-10-05 ~ kasa ( gość forum )
a gdzie oni mieszkają ? najważniejsze jest miejsce zamieszkania nic po za tym się nie liczy ,,, ilu radnych mieszka na Chrobrego /? nikt :) więc żadnych inwestycji nie ma na Chrobrego ----- dotarło do wyborcy?
2018-10-05 ~ Zawiedziony wyborca ( gość forum )
Leszek Sudoł z PO obecny radny , na reklamie wyżej hasło ; kompetentny i wiarygodny - ciekawe, przez 4 lata kadencji ani Me ani Be ani kukuryku. :P
2018-10-05 ~ wyborca ( gość forum )
Nie zagłosuję na Magdalenę Z. z PO, niczym sobie nie zasłużyła aby zostać burmistrzem!
2018-10-01 ~ kasa ( gość forum )
zawsze głosujemy na sąsiada na radnego ze złotej głosują mieszkańcy złotei i sąsiednich uliczek ...
jedna zasada nie mieszka w blokowisku wiec mieszkańcy bloków nie głosują na niego bo nie rozumie problemów związanych w mieszkaniem w bloku ! czy to nie jest proste ?
2018-10-01 ~ kpina ( gość forum )
Bezradny radny mieszka na ulicy Złotej, ale jak się okazało nie taki on bezradny skoro załatwił sobie asfalt na ulicy przy której mieszka.
2018-10-01 ~ Stara panna z nadwagą i kotami ( gość forum )
Oj tam, oj tam!
2018-10-01 ~ czesiek ( gość forum )
A jakiś radny tam nie mieszka?
2018-10-01 ~ Friszman ( gość forum )
wytłumaczcie mi proszę, czym kieruje się szanowny Pan burmistrz skoro kładzie asfalt w polu gdzie stoi kilka domków (Otok), a Poranna i Południowa praktycznie w pełni zabudowana stoi w błocie ? Zero logiki ! Nie głosuje na Friszmana bo nie dotrzymał słowa.
2018-09-30 ~ Do taka prawda ( gość forum )
Wymieniłeś wiele inwestycji na Otoku (asfalty, oświetlenie) ,które powstały w ostatnich czterech latach. Z tego jasno wynika,że tylko Friszman daje gwarancję kontynuacji budowy dróg. Ja mu wierzę bo widać w tym działaniu konsekwencje.
2018-09-30 ~ Stara panna z nadwagą i kotami ( gość forum )
Oj tam! oj tam!
2018-09-30 ~ taka prawda ( gość forum )
Gdyby nie radny co tylko potrafi krzyczeć głosujcie na mnie to wam załatwię drogę, to na Złotej też by nie było asfaltu.Ulica Złota...po prawej stronie zaledwie cztery zamieszkałe domy, po lewej nic,a na końcu ulicy szeregowiec, w którym mieszkają cztery rodziny, dalej część w budowie.I proszę jest droga!Radny w nosie ma ogół mieszkańców i główną ulicę w tej części osiedla, która jest drogą dojazdową do pozostałych ulic, które mają asfalt i na który to asfalt składali się mieszkańcy!Myśli tylko o korzyściach dla siebie.Taka prawda.Nasuwa się pytanie czy mieszkańcy ulicy Złotej też partycypowali w kosztach tak jak chociażby mieszkańcy Radosnej?Szczerze wątpię, bo o tym cisza.Niesprawiedliwość społeczna aż bije po oczach.

Poziomkowa ma asfalt mimo tego, że nie jest ulicą, przy której stoi zwarta zabudowa, lada moment będzie też na Poziomkowej oświetlenie.Rozumiem, że jest to ulica dojazdowa do reszty osiedla i że asfalt jest potrzebny, ok,ale dlaczego miasto nie chce zrobić Południowej mimo takiej samej funkcji tej ulicy!Tam można,a tutaj nie, bo nie i nie, bo na przekór!Tak to wygląda.

Za kościołem też jest wylany asfalt bo niby droga dojazdowa, droga ciągnie się prawie pod Reńskie.
Boczne ulice też zyskują nowe nawierzchnie, Diamentowa jakiś czas temu została wyasfaltowana, a teraz tak jak na Poziomkowej będą mieli tam latarnie.

Pojawia się pytanie-jakim kluczem posługują się ci, co decydują gdzie zostanie zrobiona droga i gdzie zostaną postawione latarnie.

Wielką zagadką jest dla mnie też ulica Jantarowa, przy której stoją zaledwie trzy domy, a jest zrobiony asfalt (tak na oko jakieś 100m) i dwie latarnie.Pytam się kto tam mieszka?

Co do zrobionej ulicy Nowy Otok to tylko przypomnę, że ta część została wciągnięta w granice miasta Oława w 1973 roku,więc WOW po ponad 30latach ludzie doczekali się chodnika i oświetlenia.Niesamowite!To powinno być zrobione lata temu!
2018-09-30 ~ Dociekliwy ( gość forum )
Czy ul. Południowa to ta prowadząca do nowej galerii i kina. Piękna asfaltówka, której nie było jeszcze rok temu !! ! Zresztą wielu innych rzeczy też nie było np. ścieżki rowerowej czy oświetlenia. Bądź obiektywny, pamiętaj czyja to zasługa - Frischmanna !! !!
2018-09-30 ~ Do z poziomkowej ( gość forum )
Super, że zrobili wam drogę przy której stoi ledwo kilka domów(zapewne mieszka tam jakiś urzedas). Na porannej i południowej mieszka kilkaset osób i tapla się w błocie a dzieci robią sobie prowizoryczne boisko jak w jakiś slamsach.. na takiego burmistrza(celowo z malej) się nie godze ! Precz z Friszmanem !
2018-09-30 ~ do z Złotej ( gość forum )
Poproś jeszcze o numer telefonu do Profesora Miodka.
2018-09-30 ~ Mieszkaniec ( gość forum )
Pani Magdo po obejrzeniu sesji na której poruszano sprawę dworca PKP stwierdzam że na panią nie zagłosuję
2018-09-30 ~ Oławianin ( gość forum )
Najgorszy kandydat ze wszystkich, totalny żart.
2018-09-30 ~ z Złotej ( gość forum )
Ja też głosuję - nareszcie po 10 latach p. Frischmann zrobił mi drogę. Dziękuję
2018-09-30 ~ Z poziomkowej ( gość forum )
Ja też mieszkam na otoku i dzękuję burmistrzowi za super ścieżkę rowerową, oświetlenie i remont ul.Nowy Otok, a także asfaltowe drogi osiedlowe po których jeżdżę. Otok głosuje na Pana burmistrza
2018-09-30 ~ Gość 3 ( gość forum )
Ale z sesji wynika i radni mówili że jej pismo było napisane w ich imieniu i bez ich zgody. A co najgorsze PKP zinterpretowało je jako chęć zlikwidowania obecnego dworca i połączenia budowy nowego przystanku wraz z budową obwodnicy Oławy. To jest obecnie przecież nierealne. W mojej ocenie to tylko oddala budowę przystanku. Bo przecież pamiętamy jak PO obiecywało obwodnicę i nic z tego nie wyszło
2018-09-30 ~ Marian ( gość forum )
A ja się cieszę że przewodnicząca startuje i zabiega o przystanek na Sobieskiego. Przystanek tak czy inaczej będzie musiał powstać Nowy otok się rozwija. Ludzie chcą dojeżdżać szybko do Wrocławia. Ataki na sesji to slabeeee zagranie ludzie nie są głupi !! widać komu zależy na rozwoju miasta.
2018-09-30 ~ zniesmaczony wyborca ( gość forum )
Istna paranoja, koniec kadencji,kampania wyborcza a tu proszę jak w filmie Barei , 2 drogi po kawałku położne asfaltem w Nowym Górniku a dalej ktoś zwinął asfalt i droga polna, chyba lepiej było zrobić jedną do końca jak dwie po kawałku. Kończy się kadencja a tu proszę , nagle wjeżdża ciężki sprzęt do rynku i rusza rewitalizacja .....
Rozliczymy przy urnach ! :D
2018-09-30 ~ Obecny Burmistrz ( gość forum )
Mieszkam w Otoku na Poludniowej, obecny Burmistrz nie zasługuje na głos mieszkańców tej części Oławy.. Inwestuje mocno w "swój" teren - Iwaszkiewicza(jakies niepotrzebne mgielki i inne bajery na tym osiedlu), zamiast zainwestować w podstawy w 21 wieku: drogi, zielen, ogolna infrastruktura w Otoku.
2018-09-29 ~ Udecide ( gość forum )
A może porozmawiamy o kompetencjach kandydatów? Wykształcenir, doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim czym i kim zarzadzali?
2018-09-29 ~ Gość ( gość forum )
Pani Magdo pani stanowisko w sprawie dworca PKP zaniepokoiło mnie. Takie mam wnioski po obejrzeniu wczorajszej sesji.
2018-09-29 ~ Obywate ( gość forum )
A co się działo na ostatniej sesji
2018-09-29 ~ wyborca mimo woli ( gość forum )
Po obejrzeniu ostatniej sesji rady miejskiej w OTVK straciła pani u mnie zaufanie pani Magdo, jesteście z burmistrzem siebie warci, dlatego też moim kandydatem jest pan Galwas.
2018-09-29 ~ co ty bredzisz ( gość forum )
A Ty nie widzisz co masz i ile jest zrobione
2018-09-29 ~ Otok ( gość forum )
Widzę, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
2018-09-29 ~ co ty bredzisz ( gość forum )
Czyli jest zrobiona bo sam piszesz więc nie rób zamętu. A co do innych dróg jak to nazwałeś w polu - moi znajomi na taką się w tym roku doczekali . A mieszkają w Nowym Otoku a nie polu !! !! !!
2018-09-28 ~ Otok ( gość forum )
Gdybyś tu mieszkał, to byś wiedział. Południowa jest zrobiona tylko do pierwszego skrętu na Poranną, a asfalt na
Porannej kończy się tam, gdzie kończy się galeria. Droga ta została zrobiona i sfinansowana przez inwestora galerii, a nie przez miasto, miasto obiecało, że zrobi resztę, ale oczywiście teraz się wypierają, że niczego takiego nie obiecywali.Za to ochoczo robią drogi w polu w innej cześci Otoku.
Trzeba tu też rozgraniczyć, że Nowy Otok dzieli się na 3 części, pierwszą za zjazdem na stację benzynową, drugą - zjazd przy galerii i trzecią za kościołem.
2018-09-28 ~ co ty bredzisz ( gość forum )
Jechałem nowymi drogami w Otoku, i każdy kto był choć raz w nowej galerii to właśnie jeździ Południową i Poranną. Więc o co chodzi.
2018-09-28 ~ Olawka ( gość forum )
Głosuje na tak, żadnego pisu w Oławie ! Frishman to klamczuszek, obiecał drogi w otoku (poranna i poludniowa)-nie ma.. nie ma też mojego głosu.
2018-09-28 ~ Każdy może być prócz pis ( gość forum )
Tylko tyle
2018-09-28 ~ Matka Teresa z Kalkuty to dobro ( gość forum )
Ludzie szanujmy Matkę Teresę z Kalkuty bo jest wzorem dla innych.
2018-09-28 ~ Mieszkaniec ( gość forum )
Pani Magdo, program słaby jak dla mnie !! Jestem zawiedziony! NIE MA Pani mojego poparcia.
2018-09-28 ~ ART ( gość forum )
nie znam tych ludzi .... i jedynym na którego zagłosuje będzie ten popierany przez PIS to przecież logoczne --- w Polsce włądzę umacnia PIS ludzie na nich głosują więc to PIS będzie wspierał Oławę jeśli wybierzemy kandudata z PIS

2018-09-28 ~ Kazik ( gość forum )
Oławianie mówimy NIE ,NIE, NIE ,Ziółkowskiej ,Friszmanowi takich burmistrzów Oława nie POTRZEBUJE
2018-09-28 ~ do wyborcy ( gość forum )
Gawlas a nie Galeas, ale tak popieram
2018-09-28 ~ wyborca ( gość forum )
W życiu na M.Ziółkowską z PO nie zagłosuję, jedynym kandydatem na burmistrza który może dokonać zmian w tym mieście jest Bartek Galeas,
2018-09-27 ~ Nie ( gość forum )
Na taki słaby program wyborczy nie oddam głosu. Jestem na NIE
2018-09-27 ~ Wyborca z wyboru ( gość forum )
A ja głosowałem i zagłosuje! Pierwszy raz w życiu się nie zawiodłem!
2018-09-27 ~ Lubię Matkę Teresę z Kalkuty ( gość forum )
Ja nie głosuję na tą panią.
2018-09-27 ~ Zawiedziony ( gość forum )
Jestem po przeczytaniu programu wyborczego pani Magdy i szczerze mówiąc, jest dla mnie bardzo słaby. Nie głosuję na tą panią.
2018-09-27 ~ Zofia Cz ( gość forum )
po tym jak pani Magda pracuje na sesjach i dla Oławy na pewno na nią zagłosuje, pomogła mi kiedy przychodziłam na dyżury z problemem spółdzielni, miała wiele cierpliwości i potrafiła mi wszystko dobrze wytłumaczyć. Była dostępna i nawet mogłam do niej zadzwonić prywatnie kiedy już sprawa ze spółdzielnią się wyjaśniła za co bardzo jej dziękuję i życzę powodzenia.
2018-09-27 ~ Pytajaca ( gość forum )
Zastanawiam się czy nie jest grzechem glosowac na człowieka heretyka, który wyśmiewa moja wiare !! !
2018-09-27 ~ Lubię Matkę Teresę z Kalkuty ( gość forum )
Nie zagłosuję na tą panią nigdy!
2018-09-26 ~ olavia ( gość forum )
Kandydatka raczej na burą mistrzynię :) :)
2018-09-26 ~ olawianka ( gość forum )
Czekam na kandydata nie z PIS ,nie z PO ,nie z Nowoczesnej !! Ta sama banda nieukow ,geniuszy itp.juz to przerabialismy !! Ale interesuje mnie kandytatura skromnej,wykszalconej osoby z misja pomocy kazdemu ,kto o to poprosi,niezaleznie od znajomosci,kumoterstwa .Nie disco polo,nie kariera,tylko czlowiek !!
2018-09-26 ~ Klaudiusz ( gość forum )
A ja widziałem na plakacie to samo zdjęcie co było przed 4 lat przed wyborami radnej z PO
2018-09-26 ~ kornel ( gość forum )
Będzie wielka szkoda jak się okaże, że za banery trzeba zapłacić jeszcze raz, bo nie umieściło się na nich informacji, że są sfinansowane ze środków komitetu wyborczego...
2018-09-26 ~ Do Klaudiusza od starej panny ( gość forum )
Fajnie że teraz są fotoszopy i można na plakatach mieć 20 kg mniej. Mam takie porobione Hi hi. pozdrawiam Cię Klaudiusz.
2018-09-26 ~ Pytajaca ( gość forum )
Nie pamiętam jak to się zaczynało i kończyło kamieni kupa tak stwierdził minister z PO jakoś (...) (...) i kamieni kupa ha, ha,ha, hi, hi,hi
2018-09-26 ~ Do KToski! ( gość forum )
Dość rozkradania Polski, łażenia na czarne marsze, obrony sądów z świeczkami,wyśmiewania się z wierzących, mówię postokroc dość, basta !! !Won z PO !! !Won z PO !Nowoczesna i komunistami !! !
2018-09-26 ~ gość ( gość forum )
Kto taki , Burmistrz Oławy z PIS?, ale się uśmiałem ,również Oławianie mają dość dobrej zmiany! Każdy jeden nawet ten co kończy kadencje byle by nie z PIS, dość demolki Polski, samorządów wam nie oddamy a to dopiero początek waszego końca!-KONSTYTUCJA !! !
2018-09-26 ~ ELBAN ( gość forum )
Oława jeżeli ma się rozwijać pod względem gospodarczym ,kulturowym i być Miastem na topie ,to musi w tych wyborach wybrać Burmistrza z PIS-U ,bo tylko ta partia zagwarantuje Miastu rozwój gospodarczy i wyrwie nasze miasto z marazmu i zaścianka.
2018-09-26 ~ Felek ( gość forum )
Boże broń Oławę przed taką kandydatką na burmistrza Oławy
2018-09-26 ~ Pytajaca ( gość forum )
A kto będzie urządzał czarne marsze i bronił sądów !! !
2018-09-25 ~ Do Ani ( gość forum )
Na bank ,żadnego Burmistrza z PIS ,nie było i NIE BĘDZIE W OŁAWIE!-przekonasz się i przejrzysz na oczy !
2018-09-25 ~ Do Klaudiusza ( gość forum )
Życie w związku bez ślubu nie dla mnie
.Niestety muszę zostać już wieczną starą panną. A do tego rozpoczął się u mnie proces nadmiernego tycia. Ale dzięki Klaudiusz, twoje słowa dodały mi trochę otuchy. Dobrze że mam te swoje koty i psy i że są tacy super faceci Klaudiusz jak Ty.
2018-09-25 ~ Klaudiusz ( gość forum )
Moje drogie panie nie nazywajcie się starymi pannami, bo to staroświeckie, teraz prawie wszystkie są pannami, tylko żyją w związkach, mało która decyduje się na ślub, a to , że macie nadwagę i nogi was nie noszą i nie pójdziecie głosować , to ja rozumie Was a ta pani co ma koty może poprosić sąsiadkę o przypilnowanie!można też w Urzędzie zgłosić ażeby po was podjechali! Ale weźcie się w garść i odchudzanie się , od razu będziecie ładniejsze,sprawniejsze, będziecie się czuć dowartościowane, trochę trzeba jeździć na wczasy, na spa, nie żałować pieniędzy, jąk schudnięcie to nawet ciuchy będą na Was dobrze leżeć! głowa do góry, bo jak to się mówi"każda potwora ma swego amatora"Życzę Wam zgrabnej sylwetki i głowa do góry życzy Wam. Klaudiusz
2018-09-25 ~ Jestem starą panną z nadwagą ( gość forum )
A ja nie zagłosuję na 100 procent
2018-09-25 ~ Inzynier ( gość forum )
A mnie się wydaje, że to kobieta z pasja, odwaga i stanowczością !! !!
2018-09-25 ~ wyborca mimo woli ( gość forum )
NIE będę głosować na taką kandydatkę i to z PO!

2018-09-25 ~ Jestem starą panną ( gość forum )
Mojego głosu nie będzie
2018-09-25 ~ Gosc ( gość forum )
Jak przyjdzie informatyk z urlopu to przeglądnie wasz nick i nie będziecie anonimowi !! !! !
2018-09-25 ~ Ania ( gość forum )
tylko PIS a to z takiego względu ,że to oni wygrają najbliższe wybory z wielką przewagą nad pozostałymi i tylko kandudat popierany przez PIS będzie miał wsparcie kiedy będzie Burmistrzem Oławy ....nawet gdyby pojawił się ktoś wyjątkowo zdolny od przykładowo Kukiza co z tego ? bez wsparcia z zewnątrz Oława będzie biedna !
2018-09-24 ~ Stara panna z nadwagą i kotami ( gość forum )
Nie głosuję !!
2018-09-23 ~ kornel ( gość forum )
dzięki tej pani było głośno o naszym mieście w mediach, co prawda głównie z tego powodu, że w TV zaprezentowano ją jako Magdę Z. z czarnym paskiem na oczach
jak to było?
Koleżanka, która mieszka i pracuje we Wrocławiu, z jej telefonu napisała komentarz na portalu dotyczący mieszkańca Oławy kpiąc sobie z jego pracy?
2018-09-23 ~ elvis ( gość forum )
Żeby wygrać to musiałaby się wyrzec tej śmiesznej partii która przestaje istnieć - PO.
2018-09-23 ~ popcorn ( gość forum )
jak z PO i Nowoczesnej to chyba kandydatka na Burmistrznię


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO