Forum Obywatelskie:

2018-10-09 ~ kluska ( gość forum )

Nieczynne sauny Termy Jakuba


Jak to jest ze z rana sauny sa nieczynne?, czy rano ludzie korzystajacy z basenu mają mniejsze potrzeby ?, Uwazam ze ze Termy Jakuba winny sa zapewnic ten sam poziom usług przez cały dzien
Jak uważacie ??ilość komentarzy: 9.
2018-10-16 ~ ktoś z Oławy ( gość forum )
Widzicie ten kontrast? Odpowiedź Mietka konkretna i na poziomie, a Ani to dno, znowu obrzuca błotem innych, bo tylko to potrafi. Nic sensownego dziewczyna nie ma do napisania, tylko pluje jadem.
2018-10-16 ~ Mietek ( gość forum )
Trudno aby dla jednego klienta otwierać sauny.
Tam musi być obsługa, piece elektryczne dużej mocy ciągną mnóstwo prądu.
Jakiś rachunek ekonomiczny musi być.
Skoro rano jest bardzo mało klientów, to sauny powinny być nieczynne. Trzeba dopasować się do ekonomiki bo inaczej podatnicy będą ponosić niepotrzebne spore koszty funkcjonowania Term Jakuba a i tak co roku Burmistrz dokłada sporo pieniędzy, nawet nie chcę myśleć ile.
2018-10-16 ~ Ania ( gość forum )
cwaniaczek i to do kwadratu bezczelne hamisko ! tysięcy dzieciaków z Oławy nie stać na bilet na basen a ten wymaga ja też wymyśliłam ... Bermudy i też placę 20 zł za bilet :) i wymagam :)

cały ten socjalizm złodziejski związany z inwestycjami do ,których dopłacają wszyscy pod przymusem rodzi właśnie tego typu patologie ,że on wymaga bo płaci ... wybuduj sobie basen i rób na nim co chcesz... ! albo idź na basen do ,którego inni nie będą musieli dopłacać abyś du...ę mógł moczyć i wymagaj bo jak nie przyjdziesz to właściciel basenu traci --- a tak rachunek jest prosty nie przychodź więcej na basen bo do każdej wizyty reszta mieszkańców podatników musi dopłacać a nie może korzystać bo ich nie stać !
2018-10-12 ~ do Ania ( gość forum )
Nie widzę w nim cwaniactwa, ale w tobie prostactwo tak. Wyzywasz kogoś tylko dlatego, że chce pójść rano do sauny? Za darmo tam nie chce iść, zapłaci. Więc w czym masz problem. Ludzie w różnych godzinach pracują i oferta basenu powinna być dopasowana do różnych klientów.
2018-10-10 ~ Ania ( gość forum )
dokłanie w temacie płaci koladziesiąt tysięcy mieszkańców a wymaga kilku ... cwaniaczek
2018-10-10 ~ autoliviak ( gość forum )
Pracując w Autolivie na 2 zmianę często chodziłem z rana na saunę, teraz nie mogę. Chcemy wystasować pismo w tej sprawie, myślę że ludzie z innych zakładów pracujących na zmiany też się ze mną zgodzą.
A to że bilet niepokrywa kosztów to nie moja sprawa. Basen jest dla wszystkich !! !! Każdy oławianin dotuje go ze swoich podatków
2018-10-10 ~ Ania ( gość forum )
chcieć do możesz w majtkach swoich .... bilet nie pokrywa realnych kosztów utrzymania basenu idąc na basen żerujesz na dopłatach do niego ... idź na prywatny i wymagaj ... to obiekt do ,którego dopłacają wszyscy a nieliczne cwaniaczki tylko wymagają ... nie podoba się to zmień basen
2018-10-10 ~ tok ( gość forum )
Tak samo ma się sprawa z pozamykanymi torami pływackimi po południu. Idziesz na basen a tam połowa torów zamknięta bo trwa jakiś hokej podwodny , aerobik albo nauka pływania. W takim przypadku bilety też powinny być tańsze. Idąc na basen chcę korzystać z całego basenu !!
2018-10-10 ~ Mietek ( gość forum )
Rano zapewne bardzo mało osób chodzi na sauny.
Z reguły saunuje się wieczorami i wtedy jest spore obłożenie, ostatnio zabrakło miejsca w saunach.
Myślę że to dobry pomysł na obniżenie kosztów Term Jakuba, które zapewne nie są małe.
Przez oszczędności miasto będzie mniej dotowało Termy Jakuba.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO