Forum Obywatelskie:

2018-12-02 ~ OŁAWIAK ( gość forum )

Pogotowie ratunkowe!


Mam takie zapytanie? Może ktoś się bardziej orientuje w temacie. Z końcem bieżącego roku kończy się umowa dla pogotowia ratunkowego. Na innych różnych stronach można wyszukać iż od 2019 roku pogotowie ratunkowe będzie przyjeżdżało z WROCŁAWIA do wezwanej osoby do chorego i wypadku w Oławie, gdyż prawdopodobnie nie podpisze z nimi dyrekcja umowy. Przecież to jest jakaś paranoja, a może się mylę, bo to jest nielogiczne. Szpital ma OIOM, lądowisko SOR ITD. Czy po nowym roku będziemy musieli czekać na przyjazd karetki ale z WROCŁAWIA , bo w Oławie nie będzie dla nich miejsca? PARANOJA I SKANDAL! Proszę tylko o sprawdzone informacje w temacie bo zaczyna być nie ciekawie jeżeli to jest prawda! I tak już dzwoniąc na pogotowie odbiera WROCŁAW od dawna i teraz miałbym czekać na przyjazd karetki od nowego roku z WROCŁAWIA ?ilość komentarzy: 9.
2018-12-09 ~ autor ( gość forum )
Tak stac go,ale na pieprzenie glupot biedak jeden,tylko potrafi wpieprzac sie tam gdzie go nie chca !!
2018-12-08 ~ do agii ( gość forum )
Jak cię stać prywatnie na leczenie , to po co się wypowiadasz?
2018-12-08 ~ agii ( gość forum )
prywatna służba zdrowia istnieje są dostępni całą dobę ... wszystkie zabiegi dostępne nie ma kolejki ... w czym problem ?
2018-12-07 ~ olawianka ( gość forum )
W Olawie jest wszystko mozliwa !! To wiocha z ktorej trzeba uciekac,w szpitalu i tak cie przyjma z wielka laska,jesli juz przyjma!1Na SOR pracuje pielegniarka ,ktora wypedza ludzi mowiac ,zeby poszli sobie do przychodni,wiesniara niech na swojej wiosce tak mowi bo tam mieszka !! Czy bedzie pogotowie czy nie co za roznica i tak nikt nam nie udzieli profesjonalnej pomocy!
2018-12-05 ~ nie do wiary ( gość forum )
Ciekawe rzeczy się dzieją w naszym mieście .
Ciekawe ile w tym jest prawdy?
Jeśli tak będzie , jak piszecie , to ,,dżentelmen'' będzie w opałach.
2018-12-04 ~ Skandal ( gość forum )
Należy złożyć pismo z podpisami mieszkańców z zapytaniem w tej sprawie do przewodniczącego rady powiatu i rady miasta wówczas starosta i burmistrz musi odpowiedzieć mieszkańcom.
2018-12-04 ~ mieszkaniec ( gość forum )
Ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć na forum. Coś musi być na rzeczy bo nikt z powiatu ani UM nie chce tego komentować , nie daj boże aby doszło do takiej sytuacji aby pogotowia nie było w naszym mieście bo tego woskowego dyrektora wywieziemy na taczkach ze szpitala!
2018-12-04 ~ oławiak ( gość forum )
Zapewne długo taka sytuacja nie potrwa i szybko podpiszą tylko, że z prywatnym przewoźnikiem. Co do takiego rozwiązania to jestem kategorycznie na nie. Nie więcej jak pół roku temu pod jedną z oławskich Biedronek podjechała " prywatna karetka", kierowca poszedł na zakupy a pomocnik ubrany w strój ratownika, wyciągnął piwo oparł się o auto i pił ( rejestracja nie Oławska ale blisko ) Każdy ma prawo, daj Bożę że był już po pracy ale tak mu nie przystoi jak policjantowi, strażakowi czy lekarzowi ( oczywiście w ubiorze służbowym). Ludzie patrzyli na to z niedowierzaniem i politowaniem, ratownik nie raczył się tym przejąć i grał hejnał na puszce do końca. Dodam, że chłopina nie był chyba z pierwszej łapanki bo był prawie cały w tatuażach i to nie takich z salonów Tatoo. Daj Boże zdrowie.
2018-12-03 ~ gość ( gość forum )
To co z tym pogotowiem w 2019?


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO