Forum Obywatelskie:

2019-02-03 ~ Szczepan ( gość forum )

Chodnik Oława - Stanowice


Witam.
Budowa chodnika w stronę Stanowic jest inwestycją trafioną w dziesiątkę , jeszcze nie zakończono budowy ,nie działają latarnie a już mnóstwo ludzi z niego korzysta .Bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych to najważniejszy aspekt .Cieszę się że w tej niedoinwestowanej okolicy coś drgnęło i ma się ku lepszemu . Podziękowania dla Decydenta tej inwestycji. :)ilość komentarzy: 7.
2019-02-08 ~ Szczepan ( gość forum )
Witam .
Niestety- nie jestem urzędnikiem a jedynie mieszkańcem Stanowic . Moim zdaniem chodnik robiony jest zgodnie z technologicznymi wymaganiami takich inwestycji a że pływa ,czyli przebiega zgodnie z kształtem terenu zupełnie mi nie przeszkadza .Ważne że jest .
2019-02-07 ~ Neonardo ( gość forum )
Ścieżka będzie tylko do strefy.
2019-02-05 ~ Silny ( gość forum )
Tą ścieżka będzie tylko do strefy w stanowicach czy dalej do Marcinkowic ??
2019-02-04 ~ BKK ( gość forum )
~ mieszkaniec, przejedź się wzdłuż tego chodnika, najlepiej jako pasażer i przypatrz się, jak on wygląda. Że robią, to dobrze, ale jeśli jest to popelina, to źle, bo to jednak za publiczne, czyli nasze pieniądze. Porównaj sobie ze ścieżką za Odrą.
2019-02-04 ~ mieszkaniec ( gość forum )
maruderzy jak zwykle -,- robi zle, nie robia tez zle typowy polaczek
2019-02-03 ~ BKK ( gość forum )
A widziałeś ten chodnik? Bo wydawało mi się, że jak już się buduję taki trakt, to teren powinien być wyrównany, zagęszczony, utwardzony by chodnik nie "pływał". A ten jak fale Dunaju. Idzie tak, jak akurat prowadził teren. Wygląda, że ktoś po prostu położył kostkę na ziemi bez żadnego przygotowania podłoża. Mam nadzieję, że za dwa lata nie rozjedzie się we wszystkie możliwe strony, bo nie wytrzymał ruchów gleby. Sam pomysł jego wykonania jest jak najbardziej słuszny. Ale porównując go do ścieżki pieszo - rowerowej za Odrą, to wypada marnie.
2019-02-03 ~ aaa ( gość forum )
no proszę .... szczyt hipokryzji urzędnicy samio sobie dziękują :)
no pochwalcie się czymś jeszvcze --- a może dowiem się o ile wzrosło zadłużenie miasta ... i o ile podniosły sie pensie urzędników .... ile premii sobie wypłaciliście ?


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO