Forum Obywatelskie:

2019-03-12 ~ Beti ( gość forum )

Podstawówka szukam


Witam serdecznie, od Maja będę nową mieszkanką Oławy.We wrześniu moje dziecko musi zacząć szkołę podstawową. Bardzo proszę o opinie na temat szkół.ilość komentarzy: 9.
2019-03-18 ~ mama plus ( gość forum )
Powtarzam raz jeszcze, że od Września 2019 ma być mega ciśnienie na rejonizację, nie będzie tak, że moje dziecko idzie tam gdzie bliżej lub lepiej.
Przykład pierwszy z brzegu - dzieci z nowego osiedla ( koło Mc Donalds ) nie będą chodziły do ósemki tylko na Lwowską koło skarbówki .
2019-03-15 ~ Matka ( gość forum )
Kiedyś starsi nauczyciele byli najlepsi. Teraz to strach im dzieci powierzać. Uważają, że rodzice są roszczeniowi, a jednocześnie ich postawa wobec dzieci daje dużo do życzenia. Uważają się za najmądrzejszych, czasem mam wrażenie , że wg niektórych dziecko to nie człowiek. Na szczęście nie wszyscy.
2019-03-14 ~ olawianka ( gość forum )
Ha,ha,w Olawie nie ma szkoly o wysokim poziomie,bo nauczyciele niedouczeni !Nawet jesli maja wyzsze wyksztalcenie to nie wystarcza ,zeby dobrze i umiejetnie uczyc .
2019-03-13 ~ popcorn ( gość forum )
Do Beti ( tym razem ).
W dobrych radach dotyczacych edukacji wypadaloby tak ulozyc zdanie aby choc kurczowo trzymalo sie skladni.
Prosba do osob/osoby ktore podpisuja sie "do... " o wybranie jednego, unikatowego niku, to pomoze uczytelnic to forum.

Watek o szkole byl niedawno, podstawowa rada to na ile mozna zadbac o dobrego nauczyciela i kontakt dzieci-rodzice-nauczyciel.

2019-03-13 ~ Do Beti ( gość forum )
Olawa to nie Wroclaw ,wszystkie podstawowki sa na tym samym poziomie .Tylko kwestia wygody,nie poziomu.Zreszta nie ma znaczenia do jakiej szkoly chodzi dziecko,zalezy od jego umiejetnosci i sam poziom podosi!
2019-03-12 ~ do DOA ( gość forum )
Tak, tak to się ma do rejonizacji, że to by ostatni rok wolnej amerykanki, od września 2019 sztywne ramy.
2019-03-12 ~ Doa ( gość forum )
Taka rejonizacja,że dzieci moich sąsiadów chodzą do sp nr4, sp nr1, sp nr 2. Wszyscy mieszkamy na jednej ulicy. I jak to się ma do rejonizacji?
2019-03-12 ~ do DOA ( gość forum )
Może napiszesz, że po pierwsze jest REJONIZACJA i dziecko nie może chodzić tam gdzie mama i tato by chcieli.
2019-03-12 ~ Doa ( gość forum )
Oprócz opinii na temat nauczania weź też pod uwagę odległość szkoły od Twojego miejsca zamieszkania, tak żeby dziecko mogło samo wracać do domu i nie miało zbyt daleko. W każdej szkole znajdą się plusy i minusy. Moje akurat chodzi do ósemki na osiedlu Sobieskiego.Ja jestem zadowolona. Może na pierwszy rzut oka szkoła wydaje się molochem, ale moje dziecko świetnie się tam odnalazło.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO