Forum Obywatelskie:

2019-04-11 ~ olawianka ( gość forum )

Siłownia w Oławie


Ludzie trzeba troche schudnac ,do ktorej najlepiej sie udac ,zeby byly rezultaty_!ilość komentarzy: 10.
2019-04-17 ~ miro ( gość forum )
Towarzyszu BKK współmieszkance naszego miasta nie koniecznie chodzi o płeć brzydką ,do ,której i Ty bez wątpienie się zaliczasz .... :)
szemrane mogą być laski bez nadwagi szemrane bo nie mają sylwetki hipopotama ...
2019-04-16 ~ BKK ( gość forum )
~ olawianka, zdefiniuj to "szemrane towarzystwo". Bo w każdej siłowni znajdziesz "mięśniaków", "karków", czy jak ich tam zwał zwolenników masy mięśniowej. Mogą wyglądać groźnie, fakt. I jeśli wpadnie babeczka odziana w legginsy, to odruchowo rzucą okiem. Ale po poznaniu często są to ludzie służący radą i pomocą przy ćwiczeniach. Oczywiście na chama i buca zawsze można trafić, ale takich się rozpoznaje po kilku minutach i zachowaniu. Pamiętaj, że na siłownię przychodzisz dla siebie i nie masz się co przejmować otoczeniem. Zachowuj się zgodnie z zasadami, to nic przykrego cię nie spotka. Nie ma się co uprzedzać. Jest też wiele zajęć mniej lub bardziej grupowych dla kobiet i mieszanych pod nadzorem trenera. W takim gronie na pewno będziesz bezpieczna.
2019-04-16 ~ do oławianki ( gość forum )
Ty idziesz ćwiczyć czy interesować się tym kto jak wygląda i jak się zachowuje ? Też będziesz pewnie wzbudzać zainteresowanie w stylu - " patrz na nią, ale ulana klucha, trochę za późno tu przyszła i to o kilka miesięcy, myśli, że zgubi 30 kg w 2 miesiące"... Daj spokój i nie siej fermentu .
2019-04-16 ~ olawianka ( gość forum )
Tu nie chodzi o wyglad, tylko jakies szemrane towarzystwo .
2019-04-12 ~ BKK ( gość forum )
~ olawianka, nie rozumiem, czemu od razu podchodzisz z uprzedzeniami. Masz kilka siłowni w Oławie i w każdej znajdziesz napakowanych i "wyglądających dziwnie". Ale co cię oni obchodzą? Ważne, byś się wczuła, poczuła klimat i polubiła ćwiczyć w danym miejscu. Masz siłownię przy basenie, która ostatnimi latami się mocno rozwinęła, niemniej na starym sprzęcie od wielu lat ćwiczą ci sami ludzie, którzy zżyli się z miejscem.
2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum )
Tak chyba zrobie,bo jak zobaczylam pana z silowni Relax,to sie przestraszylam !Owszem zbudowany ,opalony ale jakis taki jak nacpany!
2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum )
Tak chyba zrobie,bo jak zobaczylam pana z silowni Relax,to sie przestraszylam !Owszem zbudowany ,opalony ale jakis taki jak nacpany!
2019-04-12 ~ Mietek ( gość forum )
Do siłowni pod chmurką na miasteczku.
2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum )
Smieci nie jem !
2019-04-11 ~ wiem ( gość forum )
Do KFC


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO