Forum Obywatelskie:

2019-04-11 ~ olawianka ( gość forum )

Siłownia w Oławie


Ludzie trzeba troche schudnac ,do ktorej najlepiej sie udac ,zeby byly rezultaty_!ilość komentarzy: 12.
2019-04-30 ~ Anna ( gość forum )
Ja dodam, że sprzętowo sensownie i bez chamówy jest w Probusie na Młyńskiej (naprzeciw kina Odra).
2019-04-30 ~ Marta ( gość forum )
Na siłownię chodzę do Wellness na Sienkiewicza, jest tam mało ludzi, mężczyzn praktycznie wcale, sprzęt jak na moje potrzeby jest ok, Relax też polecam, chodzę na zajęcia zorganizowane,które prowadzą naprawdę fajni ludzie, ale na siłownię tam nie lubię, bo jest za dużo ludzi, super siłka jest w Siechnicach w Level One, od Oławy max 15 autem :)
2019-04-17 ~ miro ( gość forum )
Towarzyszu BKK współmieszkance naszego miasta nie koniecznie chodzi o płeć brzydką ,do ,której i Ty bez wątpienie się zaliczasz .... :)
szemrane mogą być laski bez nadwagi szemrane bo nie mają sylwetki hipopotama ...
2019-04-16 ~ BKK ( gość forum )
~ olawianka, zdefiniuj to "szemrane towarzystwo". Bo w każdej siłowni znajdziesz "mięśniaków", "karków", czy jak ich tam zwał zwolenników masy mięśniowej. Mogą wyglądać groźnie, fakt. I jeśli wpadnie babeczka odziana w legginsy, to odruchowo rzucą okiem. Ale po poznaniu często są to ludzie służący radą i pomocą przy ćwiczeniach. Oczywiście na chama i buca zawsze można trafić, ale takich się rozpoznaje po kilku minutach i zachowaniu. Pamiętaj, że na siłownię przychodzisz dla siebie i nie masz się co przejmować otoczeniem. Zachowuj się zgodnie z zasadami, to nic przykrego cię nie spotka. Nie ma się co uprzedzać. Jest też wiele zajęć mniej lub bardziej grupowych dla kobiet i mieszanych pod nadzorem trenera. W takim gronie na pewno będziesz bezpieczna.
2019-04-16 ~ do oławianki ( gość forum )
Ty idziesz ćwiczyć czy interesować się tym kto jak wygląda i jak się zachowuje ? Też będziesz pewnie wzbudzać zainteresowanie w stylu - " patrz na nią, ale ulana klucha, trochę za późno tu przyszła i to o kilka miesięcy, myśli, że zgubi 30 kg w 2 miesiące"... Daj spokój i nie siej fermentu .
2019-04-16 ~ olawianka ( gość forum )
Tu nie chodzi o wyglad, tylko jakies szemrane towarzystwo .
2019-04-12 ~ BKK ( gość forum )
~ olawianka, nie rozumiem, czemu od razu podchodzisz z uprzedzeniami. Masz kilka siłowni w Oławie i w każdej znajdziesz napakowanych i "wyglądających dziwnie". Ale co cię oni obchodzą? Ważne, byś się wczuła, poczuła klimat i polubiła ćwiczyć w danym miejscu. Masz siłownię przy basenie, która ostatnimi latami się mocno rozwinęła, niemniej na starym sprzęcie od wielu lat ćwiczą ci sami ludzie, którzy zżyli się z miejscem.
2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum )
Tak chyba zrobie,bo jak zobaczylam pana z silowni Relax,to sie przestraszylam !Owszem zbudowany ,opalony ale jakis taki jak nacpany!
2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum )
Tak chyba zrobie,bo jak zobaczylam pana z silowni Relax,to sie przestraszylam !Owszem zbudowany ,opalony ale jakis taki jak nacpany!
2019-04-12 ~ Mietek ( gość forum )
Do siłowni pod chmurką na miasteczku.
2019-04-12 ~ olawianka ( gość forum )
Smieci nie jem !
2019-04-11 ~ wiem ( gość forum )
Do KFC


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO