Forum Obywatelskie:

2019-08-31 ~ Oławianka ( gość forum )

Kiedy wytną drzewa iglaste w rynku?


Czy wiadomo kiedy wytną drzewa iglaste w rynku?
Powinny już usunąć powodu szkodniki!ilość komentarzy: 12.
2019-10-22 ~ Kazik ( gość forum )
To że wytną to pewne.
2019-10-21 ~ BKK ( gość forum )
Kto wymyślił tę kamienną pustynię? I po co ona w tym mieście? Powstał cudowny grzejnik, który w coraz cieplejszych latach uniemożliwi wręcz przebywanie na nim. Te kilka drzew, które i tak będą miały ciężki żywot na pewno nie zrównoważy ilości kamieni. Knajp i ogródków w centrum miasta też na lekarstwo, więc teren ten będzie niewykorzystany. Chyba, że faktycznie aktualna władza planuje liczne defilady, pochody ku czci i inne apele maści wszelkiej drepczące wokół ratusza. A od jakiegoś czasu słyszy się dość wyraźnie o poronionych "rewitalizacjach" w innych miastach, gdzie także przekształcono rynki w kamienne przestrzenie i jest to mocno krytykowane. No, ale przecież trzeba się było wpisać w trend...
2019-10-18 ~ mieszkaniec ( gość forum )
Najlepszym sposobem na ożywienie rynku było by zrobienie na wyłożonych kostką obydwu placach zrobić parking dla samochodów. Rozwiązało by to problem parkowania w centrum miasta. Zmieści się tam więcej niż sto samochodów osobowych. Zniknie też problem nie wykorzystanego placu bo teraz jest tam kamienna pustynia. Mieszkańcy i właściciele sklepów oraz ludzie pracujący w urzędach na pewno będą za to wdzięczni dla władz miasta.
2019-10-11 ~ Neonardo ( gość forum )
Spokojnie, w następnych wyborach punktem programu będzie ożywienie rynku poprzez zerwanie częśći kostki i posadzenie trawy, nowych drzew ;)
2019-10-10 ~ mieszkaniec ( gość forum )
Po basenie rynek to następna porażka naszych radnych. Zamiast ożywić rynek wyłączono go z ruchu i zrobiono kamienną pustynię. Następny chory pomysł to wycięcie drzew. Na pewno w ten sposób nie ożywi się rynku. Pieniądze wyrzucone w błoto, tylko pogratulować ale przecież Oława to najbogatsze miasto w Polsce. Stać nas na taką rozrzutność i kolejną bezsensowną milionową inwestycję. Mieszkańcy za to zapłacą w podatkach.
2019-09-18 ~ do Zenka ( gość forum )
Póki co Zenku ciesz się z Placu Defilad po obu stronach Ratusza... Jedź latem z nudów do naszego miasta partnerskiego w Czechach, zobaczysz jak wygląda starówka.
2019-09-16 ~ Zenek ( gość forum )
Nie siejcie demagogii, bo żeby coś nowego powstało to coś trzeba zniszczyć.
Remont Rynku nie robi się co roku, za sto lat będą się śmiali z naszej troski o drzewa, a za kilka znaku nie będzie po tych świerkach a młode drzewa będą cieszyć.

2019-09-14 ~ drzewo ( gość forum )
Wyciąć wszystko co rośnie,....... :O
2019-09-06 ~ Tamara ( gość forum )
Czy wiadomo kiedy wytną drzewa?
2019-09-06 ~ rynek fest ( gość forum )
Ten Rynek nadaje się tylko do defilad w których nasze miasto się kocha. Brzydszego nie widziałem.
2019-09-04 ~ Oławianka ( gość forum )
No masz rację Mietku
2019-09-02 ~ Mietek ( gość forum )
Te świerki w Rynku i tak w połowie są uschnięte. W środku spadły wszystkie igły, zielone są tylko końcówki.
Inna sprawa, że rosną chaotycznie, a nowe drzewa stworzą ładny szpaler.
Poza tym czy widzieliście na Rynku we Wrocławiu drzewa? Rośnie tam tylko niewielki szpaler klonów kulistych.
Nie ma tam żadnych 10 metrowych świerków.
Porządek architektoniczny to podstawa. Potomni za 20 lat będą się z nas śmiali, że nie potrafiliśmy porządnie Rynku zaprojektować.
Do tej pory chwała Niemcom, że tak porządnie projektowali, bo Polska Wschodnia to chaos, zabudowa rozwleczona tam wioska kończy się a zaczyna następna. Chałupy po polach porozrzucane.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO