Forum Obywatelskie:

2019-09-23 ~ Oława ( gość forum )

Skrzyżowanie Południowa - Nowy Otok


Kilka dni temu malowali oznaczenia poziome przy ul. Nowy Otok, dlaczego na skrzyżowaniu z ul. Południową jest linia przerywana ? Czy nie powinna być w tym miejscu podwójna ciągła ?ilość komentarzy: 4.
2019-09-24 ~ Olawka ( gość forum )
Wystarczy jedna sytuacja, wyjeżdżasz z galerii i skręcasz w prawo do centrum, odruchowo patrzysz tylko w lewo, nie tutejszy leci i wyprzedza bo ma przerywana, bum i czoloweczka, śmierć na miejscu.. ludzie patrzcie w dwie strony , osobiście miałem niebezpieczna sytuację w tym miejscu !
2019-09-24 ~ Otok ( gość forum )
W świetle przepisów jeżeli na drodze jest nawierzchnia bitumiczna dłuższa niż 20m to taka droga nie jest już drogą gruntowną, więc powinno to być skrzyżowanie.Jeszcze niedawno kawałek dalej przy przejściu dla pieszych na ul. Nowy Otok na wysokosci galerii i skrzyżowania ze Szmaragdową były wymalowane linie przerywane i notorycznie kierowcy wyprzedzali na przejściu dla pieszych, dopiero niedawno to poprawiono. Śmiem twierdzić,że drogowcy są nierozgarnięci,bo jak to inaczej wytłumaczyć?
2019-09-24 ~ Tomek ( gość forum )
Powinna być ciągła, duże natężenie ruchu, bardzo źle jest to rozwiązane, tylko czekać aż coś się stanie
2019-09-23 ~ Dawid ( gość forum )
Odpowiedź jest bardzo prosta i brzmi następująco: to nie jest skrzyżowanie (droga wewnętrzna, strefa ruchu) zauważ, że na drodze głównej nie masz nawet znaku droga z pierwszeństwem przejazdu.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO