Forum Obywatelskie:

2019-09-25 ~ Mikołaj ( gość forum )

Budowa Skateparku w Oławie


O 12 w sobotę (29.09) pod marketem sieci sklepów Lidl , będzie można dostać petycje , a zarazem podpisać się na niej. Petycja jest na temat budowy skateparku w Oławie. Buntująca się młodzież zobaczyła ostatni post na Facebooku ''Gazeta Oława'' i doszli do wniosku, że zorganizują zbiórkę.

W imieniu buntującej się młodzieży
Mikołajilość komentarzy: 10.
2019-10-03 ~ miro ( gość forum )
była rampa i co przestała być :) i ktoś to zauważył był amfiteatr i co nie ma :) za to kolesie co kilka tygodni za wielką kasę z naszych podatków rozkładają scenę ... a wystarczyło małym kosztem odremontować .... chciejcie dalej chciejcie ... tylko wara od publicznej kasy ! chcesz buduj tak jak chłopaki na miasteczku za swoje prywatne postawili park do podciągania ... i co ... nie ma w Oławie obiektu lepiej wykorzystywanego ... dało się ?? ??

chcesz buduj co chcesz miasto niech tylko odda pod budowę teren ---

basen jest i co kogo na niego stać a wybudowany za wspólne pieniądze wszyscy się składali na budowę a pływają tylko bogaci ... jak zwykle ...

to samo wielki monitor cała dobę wyświetla reklamę ośrodka kultury .. w kierunku ogrodzenie -no bez sensu !! przykład skrajnie bezsensownej inwestycji dyrektorki ośrodka w Oławie
2019-09-27 ~ Neonardo ( gość forum )
Dlatego jak już mówiłem, odpowiednie oświetlenie i monitoring, plus częstsze patrole policji/straży miejskiej rozwiążą problem.
2019-09-27 ~ skate na chate ( gość forum )
Kiedyś była rampa na miasteczku. To nie było tak, że ci " skejci" którym znudziło się już skakać postanowili sobie tam popijać i dewastować ?
2019-09-27 ~ Neonardo ( gość forum )
Nie no spokojnie, sklep Netto stawia prywatny inwestor, nie Urząd Miasta ...
2019-09-26 ~ Mikołaj ( gość forum )
Chodzi o to , że od ponad 7 lat Oława obiecuje skatepark , po czym zawsze się tłumaczy że nie ma pieniędzy itp. PO CZYM RUSZA PUDOWA NETTO :*
2019-09-26 ~ Neonardo ( gość forum )
wg. mnie bardzo dobra inicjatywa, budowa skate parku jest jak najbardziej potrzebna, bo przecież młodzież też musi mieć jakieś swoje miejsce.
Do poprzedników ćpać i wojować młodzież może robić wszędzie, więc nie widzę podstaw, że po wybudowaniu parku nagle wszyscy tam będą robić tylko złe rzeczy...wystarczy monitoring i sprawa załatwiona. Teraz młodzież uprawia "sporty" w miejscach publicznych, tam będą robić to w kontrolowanych warunkach, nóż do krojenia też ostry i można się nim śmiertelnie zranić a nikt jednak ich nie zabrania kupować.
2019-09-26 ~ oławiak do Mariana ( gość forum )
Ej cos ty taki anty człowieku , wszystko ci nie potrzebne,
2019-09-26 ~ Marian ( gość forum )
Skatepark/
Nikomu to niepotrzebne, znajdźcie sobie inne zajęcia.
Może gra w szachy.
2019-09-26 ~ wiem ( gość forum )
Kibice chcą trybuny krytej , Metale sceny z prawdziwego zdarzenia , Punki festiwalu punkowego.
2019-09-26 ~ miro ( gość forum )
oni najpierw ... niech przestaną ćpać amfę ... jeden z drugim przysiadu czy zwykłego przewrotu w przód nie zrobi a skakać mu się zachciewa ... ilość śmiertelnych wypadków n tego typu obiektach jest bardzo wysoka ... wyrżnąć głową w beton to nie są żarty ... skoki to nie zabawa --- zaraz jedna z radnych promowała tego typu zabawy więc niech bierze odpowiedzialność za wypadki ... chcą wrażeń ?? ? chcą też kasy i co dacie im bo chcą ??


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO