Forum Obywatelskie:

2020-04-22 ~ Klaudi ( gość forum )

Nauczycielki emerytki


Czy nauczycielki po 60-tym roku juz na emeryturze a uczyli do tej pory w podstawowce w czasie pademi koronowirusa beda uczyc dalej nasze dzieci ??ilość komentarzy: 4.
2020-07-21 ~ do Klaudii ( gość forum )
Jaki widzisz problem koleżanko ? Nie ma młodych nauczycieli to kto ma pracować ? Ciężko Ci szła nauka ? Trzeba było uczyć się na belfra.
2020-07-08 ~ Gość ( gość forum )
Dlaczego 60-cio latki nie mogą uczyć,są bardziej sprawne niż nie jedne młodsze.Pani WIELKA nauczycielka ze szkoły podst.NR 8 Oława na świadectwie dziecka wypisała takie bzdury /III klasa/ że to tylko nadaje się do Kuratorium do oceny.Sama wlazła za pomocą Pani Dyrektor na zastępstwo/gdzie rodzice protestowali/.Lelcje prowadziła chaotycznie ,kilka razy zadawała te same tematy itd
2020-07-04 ~ aaa ( gość forum )
Czasami nauczycielki starsze albo emerytki lepiej sobie radza z dziecmi niy mlodsze ktore sa niecierpiwe, siedza w komorkach i dlatego mamy coraz wiecej dzieci agresywnych ,mlodzi sie kumaja z rodzicami a nie zajmuja sie dziecmi
2020-04-22 ~ BKK ( gość forum )
Chyba lepiej, żeby nie. Bo jeśli "te same nauczycielki uczyli" ciebie to wynika, że niewiele cię nauczyli. Czyli słabo się nadają do zawodu.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO