Forum Obywatelskie:

2020-05-30 ~ Arek ( gość forum )

Dzialka budowlana


Czy w olawie jest mozliwosc kupienia dzialki budowlanej w rosadnej cenieilość komentarzy: 9.
2020-06-14 ~ Anna ( gość forum )
Działki nigdy nie stanieją,a nawet podrożeją taka tendencja jest od lat !A gdzie kupić ,napewno nie kupiłabym działki w Oławie ,Otoku!Działka 5 arowa jest gorsza niż mieszkanie,jak trafisz na sąsiada debila,to spokoju nie zaznasz,będziesz świadkiem krzyku,płaczu dzieci, imprez !Na początu nawet to bawi,ale po kilku latach masz dość!Nic nie możesz zrobić,do ogrodu nie wyjdziesz ,ciągłe krzyki,kłótnie MASAKRA!Wiem co pisze bo tak mieszkałam w Oławie.A poza miastem ,szukać miejsca gdzie wszystko jest,szkoła,przedszkole,przychodnia,sklepy i najważniejsze świeże powietrze !! Miejsce gdzie w dresach wychodzisz i jesteś w pięknej okolicy ,rower,spacer !Idt.Jestem szczęśliwa,że już nie mieszkam w tym smrodzie,spalinach,smogu.
2020-06-14 ~ Teorie spiskowe ( gość forum )
Działka (jak każda) rzecz jest warta tyle, ile ktoś za nią płaci. Ziemi wcale nie jest dużo, bo nie sztuką jest kupić 10 arów w środku pola bez drogi dojazdowej i mediów. Dodatkowo czasy są takie, że mający grunty potencjalni sprzedawcy nie chcą tych gruntów sprzedawać, jeśli nie mają nagłej potrzeby.
2020-06-14 ~ Wiesiek ( gość forum )

Patrząc na mapy geodezyjne i plany zagospodarowania to działek w Oławie nie brakuje, jest ich setki, ale tak jak ktoś poniżej wspomniał to spekulanci rezerwują je i blokują sprzedaż.
Cały Nowy Górnik i Nowy Otok podzielone są na działki budowlane. Dziwne że przy takiej nadpodaży ceny są z kosmosu.
Działki powinny być w cenie ziemi rolnej, wszystko inne to czysta spekulacja i szwindel.
Jest trochę działek miejskich może warto nimi się zainteresować, chociaż jak widzę to ludzie też kupują je na handel i spekulacje.

2020-06-13 ~ Tomek ( gość forum )
W Godzikowicach nawet za darmo bym nie chciał!
2020-05-31 ~ Gościu ( gość forum )
Radzę urealnić oczekiwania bo możesz się nie doczekać. Poza granicami Oławy też są niezłe miejsca do zamieszkania. Otok też odradzam. Tory jeszcze długo będą zaporą.
2020-05-31 ~ mieszkanec ( gość forum )
ceny maja z kosmosu i sztucznego windowania cen przez biura sprzedazy nieruchomosci i deweloperow, biora działki czy kilkanascie mieszkan do rezerwacji i tak pozniej ludzie chcacy kupic sami robia im jakby takie licytacje cen mieszkan czy dzialek
2020-05-31 ~ Arek ( gość forum )
Cena dzialki moze byc okolo 100 zl za mkw zastrzegam ze me ma byc na terenie ; w gorniku lub nowym otoku tylko miasta Olawy.
2020-05-31 ~ Gościu ( gość forum )
Rozsądnej czyli jakiej?
2020-05-30 ~ Bolo ( gość forum )
Ja kupilem w godzikowicach za 67tys. udało się ostatinią zarezerwować. Ogólnie niewiem skąd te ceny mają....


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO