Forum Obywatelskie:

2020-07-31 ~ Oławianka ( gość forum )

Co z obwodnicą Oławy


Ostatnio byłam na koleżeńskim spotkaniu i dowiedziałam się ,że obwodnica Oławy prawdopodobnie powstanie w następnym stuleciu z uwagi na nieudolność naszych włodarzy ,a zwłaszcza towarzysza Frischmanna człowieka ,który swoją indolencją, niefachowością i głupotą dąży do tego ,żeby Oława nie miała Obwodnicy.
Co na to mają do powiedzenia radni bez radni z miasta Oławy ,czy wreście obudzą się z letargu i na Sesji rady miejskiej poruszą ten temat by towarzysz Frischmann obudził się z LETARGU.ilość komentarzy: 8.
2020-08-12 ~ P@weł ( gość forum )
zmień towarzystwo, bzdury plotą...
2020-08-11 ~ Marek ( gość forum )
Oławiak, zawsze można przesiąść się na rowery, w takiej mieścinie samochód niepotrzebny, ale niektórzy do sklepu mają 100m ale samochodem muszą jechać bo go stać.
2020-08-10 ~ saszka ( gość forum )
ołąwianin durak !
2020-08-05 ~ oławiak ( gość forum )
jeszcze raz napiszę , nic z tego nie będzie, na nic te Wasze wypociny jak ktoś tam pisze! Papier wszystko przyjmie , projekt projektem a wszystko to o kant rozbić !
2020-08-03 ~ do oławiaka ( gość forum )
Kurczę, chciałbym zobaczyć twój wyraz twarzy jak pisałeś te wypociny, żyły pewnie wyszły na szyi, po kropce ciśnienie zeszło i 3 razy czytałeś z podniety... Zgadza się ?
2020-08-02 ~ oławiak ( gość forum )
Obiecanka wyborcza, i obiecanka pisiorskiego Adriana, co wygrał wybory!, brak kasy i otumanienie przez marszałka województwa i PINOKIA ich zapytajcie ! Kasa poszła dla Kurwizji oraz przeora Tadzia i basta!
2020-08-02 ~ BKK ( gość forum )
I powstaną zaraz po tym, jak u nas kosmodrom wybudują...
2020-08-02 ~ Wiesiek ( gość forum )
Obwodnica to nie jest sprawa miasta tylko rządowa bo to droga krajowa, więc obelgi chybione.
Na szczęście obecny rząd po latach zastoju podjął się wykonania obwodnicy, było o tym głośno więc trzeba trochę czytać gazety lub portale.
Trwa etap projektowania, na obwodnicę trzeba jeszcze trochę zaczekać.
W sumie będą dwie obwodnice niezależne, jedna na Jelcz druga na Opole.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO