Forum Obywatelskie:

2020-10-26 ~ Anna ( gość forum )

Przychodnia Medica Olawa


No nie dodzwonisz sie,wykonalam dzis 15 polaczen i nic,chociaz nie ,dodzwonilam sie o 17.30 zeby sie umowic na teleporade to ktoras pielegniarka kazala dzwonic jutro i sie rozlaczyla!No porazka !ilość komentarzy: 5.
2020-11-01 ~ Covid ( gość forum )
Nie dodzwonisz się, nie przyjmą do szpitala,ale ZUS trzeba płacić !
2020-10-28 ~ Corona ( gość forum )
wal w szybę kijem, to podobno działa
2020-10-28 ~ pako ( gość forum )
Taka prawda to już jest paranoja. w przycodni ewa med cyrk pozamykane ludzie pod drzwiami jak psy czekaja a cztery dupy w rejstracji juz niewiedza o czym rozmawiać i coraz wiecej palą fajek na zewnątrz a telefon zajęty na okragło .Kup pan panie Byra telefony Po 20 pln w labardzie cztery karty po 5 pln i niech ktos odbiera te telefony.
2020-10-27 ~ Oława ( gość forum )
Klasyk, 200 połączeń i nic .. Co się dzieje ?
2020-10-27 ~ Leon ( gość forum )
Lekarze rodzinni obecnie to jest totalna porażka. Jak można ordynować jakiekolwiek leczenie pacjentowi, którego nie widziało się na oczy a o jego problemach informuje telefonicznie ktoś z rodziny, który nie jest w stanie prawidłowo zdiagnozować stan chorego. Dla czego dentysta, który nie może leczyć zębów telefonicznie, przyjmuje pacjentów osobiście a internista tego zrobić nie może, bo natychmiast zarazi się COVID od zdrowego człowieka. Są, oczywiście lekarze, którzy z narażeniem życia leczą ludzi zarażonych wirusem ale są też wałkonie, którzy w związku z epidemią urządzili sobie wygodne życie i biorą za to niezłą kasę. I takich należy piętnować a po zakończeniu epidemii podziękować im serdecznie za troskliwość.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO