Forum Obywatelskie:

2018-10-27 ~ Piotr ( gość forum )

Nowy parking przy dworcu PKP


Wczoraj po południu zrobiłem sobie wycieczkę na ulicę Różaną a by zobaczyć jak się ma nowy parking. Hmmm, powiem ,że albo jako oławianie jesteśmy tak zacofani albo logistyka tego miejsca jest nie do końca poprawna. Na parkingu masa miejsc natomiast na trawniku pod wiaduktem 5 aut ( bo bliżej do dworca ), parking pod dworcem zawalony jak dotychczas ( bo bliżej do dworca ), a w parku pomimo zakazu parkowania i grożenia lawetą, bez zmian czyli eko parking ( bo bliżej do dworca ). Czy już nie najwyższa pora aby zacząć brać się za tych cymbałów parkujących w parku ? Czy mając taki piękny parking nie można zrobić tak aby ten pod dworcem był tylko dla tych którzy podwożą bliskich na pociąg ? Walka o miejsca i milimetry trwa - nic się nie zmieniło oprócz kilku zer w budżecie miasta. Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat w miejscu nowego parkingu będzie plac buraczany albo skład opału. Wstyd.ilość komentarzy: 11.
2018-11-09 ~ Zenek ( gość forum )
Ja bym piętrowy parking nad torami wybudował, schodziłoby się windą albo schodami ruchomymi to najkrótsza droga.
We Wrocławiu jest PKS w podziemiu to w Oławie byłoby PKP.
Co wy na to?

2018-11-07 ~ Olo ( gość forum )
tak, podziemny byłby bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem, porażająca jest ta twoja murzyńskość i nieudolna propaganda lansowana przez ratusz
2018-11-03 ~ Do Olo ( gość forum )
Widzę leniu, że najlepiej dla Ciebie byłoby wtedy gdyby wybudowali parking podziemny tak jak pod Głównym we Wrocławiu. Porażająca jest ta małomiasteczkowość i lenistwo. Swoją drogą dojście do dworca z parkingu powinno być przez Peron 1 ( chyba, że jest ), zawsze to szybciej niż dookoła.
2018-10-28 ~ OŁAWIAK ( gość forum )
Tak powinno być szlachta ! Skoro jest parking do tego przeznaczony , to należy tam parkować . Praktycznie taka sama droga jak na żużel między stawami ! Tam powinni wlepiać mandaty i za parkowanie pod wiaduktem też będą karać ! Trochę cywilizacji a miejsca do parkowania mnóstwo! Czym innym jest lenistwo i wygodnictwo! Zrób to jeszcze żle , oj bedą sypać się mandaty! Spokojnie jeszcze trochę okresu przejściowego i zaczynamy! Kultury trochę , a pod wiaduktem zakaz parkowania będzie!
2018-10-28 ~ Do Oławiak i BKK ( gość forum )
To oficjalne stanowisko BBS czy jedynie jakiegoś ratuszowego pachołka?
2018-10-28 ~ OŁAWIAK ( gość forum )
Miejsce bardzo dobre, spacerkiem zaledwie 2 minutki , to tak daleko! Ponauczali się pany ! Parkowanie pod dworcem ograniczyć do minimum TAXI , PKS +kilka miejsc i parkowanie tylko do 30 minut jeśli chodzi o przyniesienie np. bagażu i to wszystko! Pozostałych karać mandatami zarówno straż miejska i policja sprawa załatwiona . Raz drugi może się nauczą. Piekny parking , bardzo dużo miejsca , monitoring, stojaki na rowery co więcej trzeba ! Karać zarówno jak się jedzie na działki jak i pod dworcem! Spacerek niecałe 2 minutki!Super !! !! , nie jedno miasto mogłoby zazdrościć , karać mandatami za parkowanie pod wiaduktem!
2018-10-28 ~ BKK ( gość forum )
~ olo i przejście piechotą tych dwustu, może trzystu metrów, co zajmie kilka minut, to taki nadludzki wysiłek, że trzeba się pchać koniecznie pod sam dworzec? Parking przed dworcem jest wykorzystany do maksimum. Tam już ani jednego auta nie da się wcisnąć. Wzdłuż drogi też tłoczno. Parking na Różanej jest w idealnym miejscu, tylko trzeba nauczyć upartych, by z niego korzystali. Z drugiej strony pod wiaduktem faktycznie jest jeszcze niezagospodarowane miejsce, wiec można się spodziewać, że i tam się parking urodzi. Ale dojazd do niego byłby znacznie mniej wygodny, niż do tego już istniejącego..
2018-10-27 ~ olo ( gość forum )
Pod wiaduktem chociażby
2018-10-27 ~ Pociąg ( gość forum )
Proponuję pociągi z lawetami na samochody.
:P
2018-10-27 ~ Gość 68 ( gość forum )
Olo , klepnij się w czoło.
.... a gdzie k***** mieli go wybudować?
2018-10-27 ~ olo ( gość forum )
Trzeba było jeszcze dalej wybudować ten parking to na pewno sytuacja by się poprawiła.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO