Forum Obywatelskie:

2018-12-30 ~ Ojciec ( gość forum )

Internet w OTVK cennik


Witam. Mam pytanie. Ma ktoś może cennik internetu z OTVK.? I jak wygląda net? Tzn wiem, że kiedyś jeszcze były problemy z dostępem itd. Mógłby ktoś pomóc. ?? Z góry dziękuję i pozdrawiam.ilość komentarzy: 6.
2019-01-02 ~ BKK ( gość forum )
Piszący do mnie anonimie, bo niestety nie mam jak się zwrócić bezpośrednio i piszę to bez złośliwości, otvk jest stowarzyszeniem tylko po to, by zaoszczędzić na podatkach i kosztach, czyż nie? Już dawno mogło przekształcić się w typową firmę, jak to jest z innymi telewizjami kablowymi. Jest dla mnie śmieszne to, że chcąc porównać ofertę konkurujących ze sobą dostawców mam bezpośredni dostęp w ofert wszystkich prócz naszej oławskiej "perełki". Moim zdaniem, to stawia ją na spalonej pozycji już na starcie. Ale, że jest w zasadzie monopolistą na lokalnym rynku, to jakoś działa w ten nieprzystępny i archaiczny sposób.

2019-01-02 ~ do BKK ( gość forum )
Z tego co wiem Otvk jest stowarzyszeniem a nie jednostką gospodarczą. Stowarzyszenia nie mogą reklamować swoich usług komercyjnych jeśli takowe prowadzą. Dlatego cenniki są dostępne tylko u nich w biurze. Takie jest prawo. Tak że nie pisz bzdur jak nie znasz tematu.

Pozdrawiam.
2019-01-01 ~ agii ( gość forum )
bardzo trafna uwaga /// i tak zbyt grzecznie to napisałeś BKK --- to jakaś banda poje,,,,, ... monopolitów tak im sie przynajmniej wydaje ,,, a tu kupujesz abonameny w nju mobile i masz 100 giga naprawdę szybkiego internetu zawsze przy sobie ,,, możesz też napędzać własny komputer internetem .... wszystko w nju za 29 zł miesięcznie 100giga czyli jak byś nie pracował siedział na necie ... to nie wykorzystasz a oni 2 razy wyższe rachhunki w otvk plus czasami zawiesza się i nie działa i tylko w domu :) bo po kablu
2019-01-01 ~ BKK ( gość forum )
otvk, to absurdalna firma. Próżno szukać jej oferty na stronie internetowej. To samo cennika. Trzeba się pofatygować do biura. Jakby to była jakaś wyższa forma wtajemniczenia i wiedza zastrzeżona dla wybranych. Liczą na to, że jak już ktoś do nich poczłapie, to w desperacji lub ze zmęczenia podpisze umowę? Wszystkie inne firmy oferujące usługi telekomunikacyjne mają na swoich stronach dostępną ofertę, cenniki, warunki. Ale otvk musi być oryginalna. Normalnie towar dla koneserów...
2018-12-31 ~ waga72 ( gość forum )
Pytanie o internet w otvk.Jest super mógł by być trochę tańszy .Reszta to naprawdę dobre.
2018-12-31 Sobiecha ( Mieszkaniec oCity.pl )
Cennik:

imgur.com/a/wOmuiKf


Co do neta pakiet 50Mb:

- nie zauważyłem spadków przepustowości oraz wyższych pingów w godzina szczytu (popołudnie, wieczór)
- w zasadzie brak awarii lub 1 krótka (w okresie 6 miesięcy)
- brak umowy terminowej (możliwość wypowiedzenia w każdym czasie)
- jedynie cena mogła być trochę niższa

Ogólnie - jeżeli nie ma się alternatywy w postaci światłowodu Netii czy światłowodu Moico to OTVK to jedyny rozsądny wybór.


strona główna

przedjdź do Forum na: OSI-OLAWA.INFO

24.OLAWA.INFO - MOBILE - więcej na: OSI - OLAWA.INFO